Není nic romantičtějšího než zapálené svíčky, šampaňské a intimní atmosféra ve vaně s vaším partnerem. Užijte si tyto báječné chvíle v pohodlné vaně ve tvaru srdce se smyslným názvem LoveStory.  

ravak

Akrylátová asymetrická dvoumístná vana LoveStory II

Romantika v moderním pojetí. Jediná asymetrická vana, kde si užijete vzájemnou blízkost a pohodlí. Inovovaná vana LoveStory II navazuje na jednu z nejprodávanějších van RAVAK a vychází znovu z tvaru srdce, ale nechává zároveň vyniknout čisté linie a kvalitu materiálu. Ikonický model LoveStory prošel designovým faceliftem a nová LoveStory II příběh o lásce, bezpečí, emocích a harmonii převtělila do svižně moderních tvarů. LoveStory II je ideální vana pro dva. Umožní vám sdílet zážitky ze společné koupele ve fyzické blízkosti přímo vedle sebe. Asymetrické umístění vany výhodně pracuje s prostorem. Do rohu koupelny se vám tak vejde opravdu velká vana.

Překvapivě prostorné

Na celkové ploše vany ležíte vlastně našikmo, takže pro svou pohodu můžete využít větší délku, než je reálná délka, kterou atypická vana zabírá u stěny.

ravak

V rozmanitých tvarech

Asymetrické vany nabízejí mnoho variant tvarů, od tradičně známých až po vanu od českého designera Kryštofa Nosála, který z klasické vany pouhým pootočením o 10° vytvořil vanu asymetrickou se všemi jejími výhodami.

Originální

RAVAK dal asymetrickým vanám jejich jméno i správný tvar. Asymetrické vany RAVAK jsou prakticky domyšlené svým rozložením tvarů koupací a sprchovací části tak, aby odpovídaly skutečným potřebám zákazníků.

Více na www.ravak.cz

 

svmp;ccaron;kyTip na romantiku:

Romantika a svíčky v koupelně k sobě patří. Inspirujte se na stránkách PartyLite, kde najdete nepřeberné množství vonných svíček různých dekorů a barev.

www.partylite.cz