Zachovejte pomlázku, ale tvrdý alkohol vyměňte za stylovější sekt a klasické české pokrmy připravte v moderní a lehčí verzi. Velikonoce jsou pohyblivý svátek, který si mnoho lidí spojí především s veselím, půstem, ale i dobrým jídlem nebo příchodem jara. Mezi typické symboly Velikonoc patří malovaná vejce, zajíček, beránek, kuřátka nebo jarní květiny. A také pomlázka! Svátek vrcholí Velikonočnímpondělím. Vrůzných částech České republiky se zvyky mírně liší, což vám dává skvělou příležitost trochu si Velikonoce obohatit, a přitom se držet tradic.
5c9a18a8e6394obrazek.png

Šumivá koleda
Věnujte partnerovi originální koledu. Malovaná vajíčka doplňte nebo úplně nahraďte nachlazenou lahví sektu. Až vás partner omladí, můžete si rovnou sekt otevřít a příjemně se naladit na romantické pokračování dne.

Nevšední zážitky
Letošní Velikonoční pondělí vychází na 22. dubna. Jaro již bývá v plném proudu a vy můžete strávit volný den v krásném jarnímpočasí. Vyhlédněte si v okolí hezké místo v přírodě a připravte si s partnerem první jarní piknik. Deka a lahev sektu vytvoř ínevšedně romantickou společnou chvíli.

Velikonoce na talíři
Nalaďte se na romantický večer a nachystejte pro partnera sváteční večeři. Vyzkoušejte jehněčí kotlety a jako přílohu upečte jarní nádivku s mandlemi a mladými kopřivami nebo špenátem. Celé menu podtrhnete vhodným přípitkem. Svěží Bohemia Sekt Chardonnay brut s jemným perlením slavnostní atmosféru ještě více pozdvihne. Lahodné jídlo vkombinaci se skleničkou sektu vás příjemně naladí na pozdější chvilky strávené s vaším partnerem. Z netradičních Velikonoc mohou vždy vzniknout nové hezké tradice, které podpoří společné chvíle s partnerem nebo přáteli.
5c9a186fbf017obrazek.png

Reklama