Hledáme 15 čtenářek, které si s námi užijí tento podvečer. Seznámíme vás s novou luxusní a přírodní francouzskou vlasovou péči dostupnou v lékárnách, ochutnáte výtečné pochoutky a získáte od nás hodnotné dárky.
5b83dcec0317eobrazek.png

Partnerem naší akce je René Furterer
5b83dd3428d63obrazek.png

Seznámíte se s René Furterer, francouzskou lékárenskou značkou péče o vlasy, která spatřila světlo světa již před více než 60 lety v Paříži. U nás se ale objevila na trhu teprve nedávno, na začátku letošního roku. Moto jejího zakladatele je: „Krásné vlasy rostou ze zdravé vlasové pokožky, stejně jako rostlina z úrodné půdy.“ Každý z přípravků René Furterer je vyvinut pouze z kombinace 100 % přírodních esenciálních olejů a rostlinných výtažků (z více než 250 000 druhů), pečlivě vybraných pro jejich cílené terapeutické a aromatické účinky. Poznáte také jednotlivé rituály na různé problémy s vlasovou pokožkou a vlasy (vypadávání vlasů, mastné vlasy, suché a poškozené vlasy, ..).

Více informací naleznete zde.

Chcete si s námi tuto akci ve čtvrtek 6. září 2018 od 16:30 v pražském hotelu Mozaic užít? Pak se zapojte do naší soutěže a odpovězte v krátké anketě. V pátek vybereme výherce akce a ve čtvrtek se na vás budeme těšit!

Krátkou anketu najdete zde.

Reklama