Stačí zakoupit jakýkoli z deodorantů značky Borotalco a účtenku nahrát v době trvání soutěže na soutěžní web www.borotalcosoutez.cz, pak už jen vyčkat do 31. 7. 2022, kdy proběhne losování a deset z vás může balit na cestu!

62a8436239657obrazek.jpg

Soutěž trvá od 1. 6. 2022 do 31. 7. 2022. Do soutěže bude možné přihlásit účtenky k soutěžním produktům zakoupeným v období od 20. 04. 2022.

Výherci budou mít možnost si sami zvolit termín výletu pro dvě osoby. Výherní poukaz bude platný do 31. 12. 2023.

Podmínkou soutěže je zakoupit produkt na území České republiky.

Borotalco je italská značka deodorantů s dlouhou historií, která se píše již od roku 1904. Deodoranty fungují na přírodní bázi, s unikátní složkou microtalcum, která je tím skutečným tajemstvím vítězství nad potem.

Microtalcum je jemně mletý prášek z mastku (speciálního přírodního jílovitého minerálu), který se používá pro svou čistotu, jas a všestrannost, jak ve farmaceutickém, tak kosmetickém průmyslu.

Borotalco nabízí celou řadu produktů – od pudru přes sprchové gely až po deodoranty ve spreji, kuličce či v tuhém provedení.

Letní novinka Borotalco Soft s vůní růžových květů
62a8439ea7ff5obrazek.jpg
S příchodem léta představuje Borotalco novinku na českém trhu – deodorant Borotalco Soft s vůní růžových květů. Deodoranty Borotalco Soft díky inovativní technologii Active Crystal Talc™ poskytují trojitou ochranu: zabraňují pocení tím, že omezují složení potu, absorbují pot a neutralizují molekuly tvořící pot. S Borotalco Soft se budete cítit příjemně a svěže vždy, každý den v roce!