5a32871f9e9b4obrazek.png

NOMI TANG Better Than Chocolate 2 - úžasný vibrátor řízený moderní technologií
Je skutečně lepší než čokoláda? Údajně ano! Intuitivní ovládání dotykovým senzorem, prostě pohladíte prstem a ono to poslouchá. Masážní hlavice nejen pro dámské potěšení.
Dokonalost sama! Vibrátor Nomi Tang Better Than Chocolate 2 se neustále snaží naplňovat požadavky svých spotřebitelů a skvěle se mu to daří. Má dotykový senzor, skvěle padne do ruky a lze si s ním užít i ve vodě (vodotěsný do 1 metru). Jeho oblíbenost mohou dosvědčit i nejprestižnější ocenění.

5a32880fbca32obrazek.png

BOOM TWINHEAD Masážní  hlavice a vibrátor v jednom
Elegantní masážní hlavice, která nejen uvolní napnuté svaly po celodenním stresu, ale může i příjemně potěšit.
Hodně za hlavu celodenní stres a užijte si příjemné chvilky s masážní hlavicí BOOM Twinhead. Kromě erotické masáže dokáže své majitelce zajistit i odpočinkovou relaxační masáž. Užijte si smyslné odreagování s tímto elegantním krasavcem.

5a32887f95e79obrazek.png

WE-VIBE 3 by SMiLE legenda se vrací
Legenda opět ožívá. Historicky nejprodávanější, ale již vyřazený  model párového vibrátoru od WE-VIBE, nyní ožívá. Vibrátor stimuluje současně dvě erotogenní zóny. Ta část vibrátoru, na které je ovládací tlačítko, zůstává při použití vně těla a je určena ke stimulaci klitorisu. Druhá část párového vibrátoru se zavádí do vagíny a masíruje bod G. Současně s vibrátorem je ve vagíně zaveden partnerův penis. To dělá vagínu užší, což může zintenzivnit prožitky obou partnerů.

Reklama