Usednout do kokpitu opravdové formule, hnát se vysokou rychlostí podél tribun, ze kterých nadšeně aplaudují diváci, projet vítězně cílovou páskou, kde vás vítají nádherné hostesky a láhev správně vychlazeného šampaňského, to je snem každého kluka, který si často přenáší až do dospělosti. Díky ING Real Estate Development si nyní můžete tento sen tak trochu splnit!

 

 

Závody Formule 1 se letos konají celkem v sedmnácti zemích, na čtyřech kontinentech – v Austrálii, Asii, Americe a Evropě. Pro české fanoušky je jedním z nejbližších okruhů německý Nürburgring. ING Real Estate Development připravil závod na tomto okruhu i pro vás - v internetovém okně vašeho prohlížeče. Hru si můžete zahrát zde.

 

Nejrychlejší čas na tomto okruhu zajel roku 2004 fenomenální Michael Schumacher, který více než pětikilometrovou vzdálenost zvládl v čase menším než jeden a půl minuty. Vy však ke startu nepotřebujete drahý monopost, dokonale sehraný servisní tým a dokonce ani řidičské oprávnění. Pokud ale budete chtít vyhrát hlavní cenu – dvě vstupenky na červencové závody Formule 1 – bude to zřejmě nějaký ten trénink vyžadovat. Jako odměnu za nejrychlejší čas měsíce získáte vedle vstupenek i zmíněné šampaňské. Z tribuny pak budete moci sledovat, zda formule s typickým oranžovo-modrým logem ING zvládla všechny zatáčky, včetně  360° „Dunlop Kehre“, lépe než vy.

 

Pro opravdové fanoušky F1 jsou na internetových stránkách www.ingcentrumbydleni.cz  připraveny i další motoristické lahůdky, pomocí kterých můžete změnit image vašeho mobilního miláčka (tentokrát však ne toho na čtyřech kolech). Tapety, zvuky a animace z opravdových závodů Formule 1 si můžete stáhnout do svého mobilu. Velká cena Německa může začít!

Reklama