5d7f93addfc3eimage.pngVyhlazující sérum proti vráskám s retinolem

Setkáváte se s pojmem retinol poprvé? Jedná se o deriváty vitamínu A, které napomáhají při redukci vrásek, sjednocuje barevný tón pleti, udržuje pleť hydratovanou, má viditelný anti-aging efekt, ale také bojuje proti akné.

Jak funguje retinol a jaké je správné používání kosmetických produktů s jeho obsahem, nám prozradila dermokosmetička Avonu, Eva Přibylová: „Retinol působí jako exfoliant; tzn. odstraní odumřelé buňky a zároveň urýchluje růst nových. Pleť je vyhlazená a lesklá. Koncentrace 0,1 % je bezpečná a účinná pro všechny typy pleti včetně citlivé, mastné, vrásčité nebo suché. Retinol je důležité kombinovat s lehkým hydratačním krémem, používat ho přes noc na odlíčenou pleť a přes den používat krém s ochranným faktorem. Ze začátku můžete sérum používat dvakrát týdně, aby se pleť zbavila vrchní vrstvy odumřelých buněk a potom pokračujte v používaní každý večer.

5d835b94835caobrazek.png

Vyplňující péče proti vráskám s kyselinou hyaluronovou

Kyselina hyaluronová v molekulách třech velikostí může být alternativou k mezoterapii, protože účinkuje ve více vrstvách pleti přesně jako injekce. Kyselina hyaluronová jako základní aktívní látka je „nejmodernější technologií“, jejíž účniky doporučuje i Eva Přibylová: „Kyselina hyaluronová je schopná trvale zajistit potřebnou hydrataci pleti, předcházet a bránit tvorbě vrásek a známkám stárnutí. Pleť je tonizovaná, vypnutá a pevná. Nesmíme zapomenout  ani na efekt rozjasnění pleti při pravidelném používaní ráno a večer. Kyselina hyaluronová pleť zklidňuje, hydratuje a navíc působí antioxidačně, neucpává póry a je vhodná i pro aknózní a mastnou pleť.“

5d835ba84c354obrazek.png

Vyživující krémy Nutri-Advanced

Pleťový krém s bohatým obsahem Omega mastných kyselin poskytuje výživu, ochranu a pocit pohodlí suché a velmi suché pleti. Okamžite zvyšuje hydrataci a pocit vyživené pleti běhěm celého dne. Obsahuje jedinečné Omega mastné kyseliny, které jsou důležité pro zdravý vzhled pokožky. Pomáhají posilovat ochrannou vrstvu pleti, takže nedochází ke ztrátě hydratace, a udržují pleť pružnou a hydratovanou.

5d836f5727115obrazek.png

Rozjasňující sérum a pleťové ampulky s vitamínem C

Díky unikátnímu patentovanému složení s 10% vitamínem C ve stabilizované formě, sérum pleť dokonale obnovuje a zůstává aktivní a účinné až do poslední kapky. Obě novinky obsahují vitamín C, který zpomaluje proces stárnutí, stimuluje tvorbu kolagenových a elastických vláken, podporuje pružnost a pevnost pleti a snižuje výskyt vrásek. Složení s 10% stabilním vitamínem C se může rozhodně stát vhodnou alternativou k omlazujícím a rozjasňujícím kosmetickým procedurám.
5d835e3d0ddaeobrazek.png

Intenzivní omlazující krém Anew Ultimate Supreme

Složení krému s výtažkem z černých perel nabízi alternativu k fotorejuvenizaci, a to díky efektu komplexní obnovy pleti. Obnovuje její pevnost a pružnost, zvýrazňuje kontury obličeje pro mladistvější vzhled a redukuje vznik hlubokých vrásek na obličeji i krku.

5d835de725182obrazek.png

Uvedené výrobky jsou dostupné v aktuálním katalogu, na webových stránkách Avon nebo u vaší AVON Lady/Gentlemana.

Vybrané produkty si můžete od října vyzkoušet v novém AVON BEAUTY POINT v centru Westfield Chodov.   
5d7f95139c685image.png

Reklama