Učaroval vám společenský tanec? Ztrácíte při rytmu samby nebo vídeňského valčíku zábrany? Pak právě vy byste si neměli nechat ujít jedinečnou příležitost strávit večer ve společnosti 9 tanečních mistrů světa a Evropy ve standardních a latinskoamerických tancích. Jen v rámci největší evropské taneční show E-Motion Dance Festival budete mít příležitost zažít jednu jedinou a neopakovatelnou noc NINE, která se bude konat 16. září 2022 od 19 hodin v nádherných prostorách ŠKODA Muzea Mladá Boleslav.

6315e6c711e8cobrazek.png

E-Motion Dance Festival (E-MDF) navazuje na tradici Prague Open Dance Festivalu a je tak největší mezinárodní taneční událostí v České republice. Festival proběhne ve dnech 16. - 18. září 2022 v nádherných prostorách ŠKODA Muzea Mladá Boleslav a zúčastní se ho více než 1000 soutěžních tanečních párů z celého světa. „U příležitosti 15. výročí festivalu jsme se rozhodli nabídnout lidem zcela nový rozměr zážitku z tance v podobě opening night,“ říká Simona Tejcová z taneční školy CoolDance, která festival pořádá a dodává: „Ti, kdo si koupí vstupenku na noc NINE, uvidí na vlastní oči to nejlepší z tanečního světa. Navíc budou mít možnost si v průběhu večera sami zatančit.“ 

6315e6b817ea7obrazek.png

Protože jde o jedinečnou událost, je počet vstupenek omezen. „Chceme, aby si lidé noc NINE náležitě užili. Proto jsme pro ně připravili místa přímo na parketu, takže budou mít všechny taneční páry na dosah. Pro majitele VIP vstupenek je pak připraven bonus v podobě after party s hlavními hvězdami večera,“ prozradila Simona Tejcová. Opening night NINE začíná v 19 hodin a celým večerem návštěvníky provede moderátorská dvojice ze StarDance Jaroslav Kuneš a Petra Kostovčíková. Program bude obohacený také o brazilskou bubenickou show a o hlas českého krále jazzu Jana Smigmatora. Hlavním vrcholem večera bude show 9 tanečních mistrů světa a Evropy ve standardních a latinskoamerických tancích, konkrétně párů:

6315e6db7cafeobrazek.png

  • Andrea & Sara Ghigiarelli
  • Evaldas Sodeika & Leva Sodeikiene
  • Tomas & Violetta Fainšil
  • Glenn R. Boyce & Cäroly Jänes
  • Marius A. Balan & Kristina Moshenskaya
  • Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina
  • Charles G. Schmitt & Elena Salikhova
  • Massimo Arcolin & Laura Zmajkovičová
  • Victor Da Silva & Joanna Leunis

Vstupenky na opening night NINE koupíte pouze on-line na emotion.cooldance.cz

Reklama