„Wilde Wunder-Card“, čili karta divokých zázraků, umožňuje volný vstup na spoustu atrakcí a rovněž bezplatnou jízdu horskými lanovkami. Předpoklad: ubytování u některého z partnerských zařízení inicativy „Wilde-Wunder-Card“.

priroda.jpg
 
Tato letní zážitková karta existuje již od roku 2008 a rok co rok se těší stále větší oblibě. Více než 50 výletních cílů v okolí vrcholů Ötscher, Hochkar a Gemeindealpe, v údolí Pielachtal a v Mariazell je k dispozici návštěvníkům, kteří tak mohou prožít rozmanitou a hodnotnou dovolenou.
Krátký výtah zde
 
Razantní dobrodružství

  • Jedna jízda zdarma na celoroční bobové dráze „Eibl-Jet“ v Türnitzu.
  • Jednorázový vstup do lanového parku Waldkletterpark Buchenberg ve Waidhofenu a/d Ybbs s 9 trasami a 100 překážkami. 
     

Pohodová turistika

Široké rozhledy

Jedna jízda dvousedačkovou lanovkou nahoru z Lackenhofu na Großer Ötscher a zpět dolů, sedačkovou lanovkou na Hochkar a Gemeindealpe a kabinovou lanovkou na Mariazeller Bürgeralpe

kartawilde.jpg
 
50 % sleva na autobus a Mariazellerbahn

Za jízdu autobusem nebo úzkokolejkou Mariazellerbahn ušetří majitelé karty „Wilde Wunder-Card“ 50 procent z běžné ceny. Toto zvýhodnění platí pro celou síť autobusových linek v Mostviertelu.

Ubytovací zařízení a místa

Kartu nelze nikde koupit  - všichni hosté ubytovaní v zařízení, které je členem iniciativy „Wilde Wunder-Card“ v mostviertelském horském světě nebo v oblasti Mariazeller Land, obdrží kartu zdarma. Akce začíná u většiny ubytovacích zařízení v květnu a trvá do 26. října 2018. Někteří ubytovatelé nabízejí kartu výlučně jen v červenci a srpnu (30.6. – 9.9.).
Partnerské obce „Wilder Wunder-Card“ jsou Annaberg, Mitterbach, St. Aegyd/Neuwalde, Göstling/Ybbs, Lunz am See, Gaming-Lackenhof, Waidhofen a/d Ybbs, Scheibbs, Ybbsitz, Türnitz, Frankenfels a také region Mariazeller Land (Mariazell, Gußwerk, St. Sebastian).

Nabídka: všechno na jednu kartu

Dny se zážitkovou kartou, tzv. „Wilde Wunder Tage",   lze velice komfortně objednat u Mostviertel Tourismus. V ceně je zahrnuto ubytování se snídaní v penzionu, v pokoji v soukromí nebo na statku a rovněž karta „Wilde Wunder-Card“ pro spoustu atrakcí a programů.

5b0e5ce290bd1karta.jpg

Cena na osobu (ve dvoulůžkovém pokoji)

na 3 noci od 125,- EUR
na 7 nocí od 245,- EUR
na 14 nocí od 445,- EUR
 
Dětská sleva: 3-11 let 50%, 12-15 let 30%
Lze objednat na období: do 26. října 2018
U některých ubytovatelů platí od 30. června do 9. září 2018.

unie.jpg

Bližší informace o „ubytovacích zařízeních a zážitcích Wilde Wunder“ získáte v prospektu „Wilde Wunder Card“, dále od Mostviertel Tourismus nebo jsou k dispozici ke stažení na www.dolni-rakousko.info/wilde-wunder-card-cz
 
Rádi vám poradíme!
Mostviertel Tourismus
Töpperschloss Neubruck 2/10
3283 Scheibbs, Österreich
T (0) 7482/204 44, F 204 44-87
E info@mostviertel.at; presse@mostviertel.at
www.mostviertel.at  // www.wildewunder.at

Copyright: © schwarz-koenig.at

zelene.jpg