Orbit je tradiční značkou všech milovníků kvalitních žvýkaček a chutných bonbonů bez cukru. Už jste ochutnali novinky? První z nich jsou bonbony Orbit Professional Mints s příchutí tropického ovoce, které kromě skvělé chuti pečují o jazyk a ústa. Druhou novinkou jsou žvýkačky Orbit Cool Mint, které přinášejí ještě větší pocit svěžesti z mátové chuti.

orbitBonbony Orbit Professional Mints spolehlivě pomohou zahnat podzimní chmury. Kromě chuti tropického ovoce, která vám zaručeně připomene letní dovolenou, vám určitě zvedne náladu i jejich veselá žlutá barva. Bonbony jsou složeny ze dvou barevných vrstev - žluté a bílé - a jsou unikátní tím, že pečují o váš jazyk a ústa. Speciální drážky na žluté vrstvě pomáhají čistit jazyk a jemné mikrogranule se postarají o čistotu vašich celých úst.

Orbit Professional Mints Tropické ovoce jsou balené v praktické uzavíratelné krabičce, která obsahuje 18 ks bonbonů bez cukru.
K dostání jsou také v příchutích Classic, Orange a Lesní ovoce.

Doporučená cena pro spotřebitele je 18, 90 Kč.

Nové žvýkačky Orbit v klasickém balení po 10 dražé budou mít rádi především milovníci svěží máty, s Orbit Cool Mint totiž poznají její ještě intenzivnější chuť. Chuť máty vyvolává svěží pocity, zpříjemňuje a zklidňuje pocit v ústech.

Žvýkačky Orbit neobsahují cukr a navíc jejich žvýkáním snižujete riziko vzniku zubního kazu až o 40 %!

Doporučená cena pro spotřebitele je 12 Kč.

Více zajímavých informací najdete na www.orbitklub.cz

 

Reklama