image.png

  • Filmový večer

Pokud je váš vztah na začátku, máte vyhráno. Váš vyvolený se podívá na vše, co si jen budete přát. Pro něho je nejdůležitější, že vás může obejmout a dívat se s vámi. Takže ať si vyberete Titanic po „třistapadesátéosmé“ nebo „béčkový“ horor, bude nadšen. Dlouhodobé vztahy vyžadují ústupky i z vaší strany. Teď už ho těžko utáhnete na romantickou komedii. Vybral „akční husťárnu“? Podívejte se s ním. Tak či onak, budete se dívat spolu, budete v jeho objetí - a o to přece jde!

5c43859da1c72image.pngFilmy na DVD Američan, Black mask 2, Navždy spolu, Náhradnice, Stample.cz, 199 Kč/ks

  • Ukažte, že nejste nudnou fiflenou

Ne nadarmo se říká, že „kdo si hraje, nezlobí“. Toto oblíbené přísloví čím dál více používají muži ve zralém věku. Je to jejich obrana pro vášeň v konzolových hrách. A vy ji budete s radostí podporovat, protože je to opravdu zábavné a ještě spálíte několik stovek kalorií. Vraťte se na chvilku do dětských let a užijte si střílečku, sjíždění divoké řeky, atd… V tuto chvíli si nedovedete sama sebe představit, ale věřte, že v jeho očích stoupnete o sto procent. Každý chlap si přeje mít doma parťáka na hraní.

5c4386d57826eimage.pngHerní konzole od 1400 Kč, Datart.cz

  • Příprava večeře trochu jinak

Zkuste pojmout přípravu večeře trošku jinak. Nebudete vařit vy pro něho ani on pro vás, ale oba dohromady. Myslíte si, že vaření musí být nudné? Omyl, vzpomeňte si na romantické komedie, kde společné vaření bylo předehrou pro něco více. Zabavit se můžete například při „palačinkování“, respektive při házení palačinek na pánvi. Kdo vyhodí výše, komu se palačinka vícekrát otočí? A když si k tomu otevřete lahev sektu, bude vaše vaření posunuto o několik tříd výše.

5c4388ce1156bimage.png
Bohemia Sekty od 139 Kč, Osobnivinoteka.cz

  • To nejlepší nakonec

Společná koupel se svíčkami je vrchol romantiky. Žádný muž neodolá pohledu na vaše tělo ve svitu plápolajících svíček. Připravte mu lázeň, na kterou jen tak nezapomene. Základem je bohatá voňavá pěna a nachlazený sekt. Užijte si společný relax bez mluvení, se sklenkou v ruce a vnímejte pouze toho druhého. Jedině tak si užijete opravdové domácí rande.

5c4389a726356image.pngPřírodní koupelové pěny od 159 Kč, Lush.cz

Reklama