tropic.jpg

Léto je tady a my jsme pro vás ve spolupráci se značkami AVON a Rowenta vytvořili tři looky inspirované spoluprací AVONu s influencerkou a jejich tváří Naomi Adachi. Jedním z nich je tropický look s hravými vlnami ve stylu letní dovolé, exotiky a slunce. 

5f0f1407b496dobrazek.png

Make-up vytvořil make-up artista AVONu Pavel Bauer. „Dal jsem důraz na volbu krému s ochranným faktorem. Zvolil jsem produkt ANEW s ochranným faktorem SPF 50. Také hydrataci nám zajistí Magix Hydrating primer. Nechtěl jsem pleť  příliš zatížit make-upem, tak jsem dal přednost bronzujícím perlám, které pleť natónují a dodají letní zář. Dále jsem do tohoto looku zakomponoval Jelly rozjasňující gel na tvář. Je to tvářenka a highliter v jednom. Ideální na léto," říká make-up artista. Rozjasňující gel můžeme nanášet prsty tam, kam potřebujeme. Dojem umělých řas nám navodí nová řasenka Lash Genious.

vlaaasyyy.jpg

K tomuto nádhernému ryze letnímu looku jsme zvolili velké vlny, které kadeřnice Linda Zdražilová vytvořila pomocí kulmy Rowenta For Elite KERATIN & SHINE. „Přestože měla modelka velmi dlouhé a husté vlasy, kulma je krásně natočila a vytvořil se tak bohatý nadýchaný účes. Práce s kulmou byla snadná a věřím, že si s ní zvládne udělat doma krásné vlny každá žena,“ říká. Předtím ještě vlasy vysušila pomocí kulmofénu Rowenta Ultimate Experience, aby jim dodala správný objem.

anna.jpg

Liceni-4.jpg

V rámci tvoření looků jsme testovali tyto produkty Rowenta:

  • Fén Rowenta Ultimate Experience
  • Kulma Rowenta For Elite KERATIN & SHINE
  • Žehlička Rowenta Ultimate Experience 
  • Kulmofén Rowenta Ultimate Experience  

Všechny produkty AVON si můžete koupit na avon.cz s možností doručení až domů

5ea984ac8d2eaobrazek-1-.png

5efb3907c05ffobrazek.png

Čtěte také:

Reklama