Nejoblíbenější jsou obtažené skinny džíny z pohodlných strečových materiálů. Dokonale sedí, zdůrazňují přednosti a lichotí postavě a navíc se hodí opravdu pro každou příležitost.
Přejete si jedny vyhrát? Napište nám do komentářů pod tímto článkem, jaké byly vaše úplně první džínové kalhoty a co jste s nimi zažila.
 
Psát můžete do úterní půlnoci.
 
Pražské výherkyně si mohou vybrat svoji výhru v pobočce Levi’s  v nákupním centru Palladium. Mimopražské se domluví na výběru výhry se zástupcem firmy Levi’s. 

V podzimní kolekci si můžete vybrat střih s normálním (711 Skinny) či zvýšeným pasem (721 High Rise Skinny), nebo novinku Mile High Super Skinny s ultra zvýšeným pasem a extra úzkými nohavicemi, které sedí jako druhá kůže. Nosí se normální i zkrácená délka ke kotníkům. A pokud máte rády retro styl, vyzkoušejte 501® Skinny z klasického oldschoolového denimu.
 
Příjemné džínové vzpomínání a soutěžení.

Zkuste své štěstí i v dalších našich soutěžích: //zena-in.cz/souteze.

Soutěž je pouze pro registrované čtenářky. Pokud nejste registrovaná, učiňte to na této stránce: //zena-in.cz/profil/registrace. Pokud jste u nás již zaregistrovaná, ale ještě jste se nepřihlásila, nezapomeňte, že musíte znovu potvrdit heslo. Návod jak na to, najdete na této stránce: //zena-in.cz/clanek/nemuzete-se-prihlasit-navod-zde.

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama