date.jpgFoto: Shutterstock

Posnídejte v posteli

Pokud pracujete z domu a nemusíte ráno spěchat do práce, dopřejte si ten luxus a snídejte s partnerem v posteli. Vajíčka, avokádové toasty nebo lívance s oblíbenou marmeládou doplňte voňavou kávou a pomerančovým džusem. Protože nejspíš nebudete ani řídit, můžete si do něj přidat skleničku sektu a vykouzlit si oblíbenou Mimózu. Při snídani odložte mobil a přestaňte číst zprávy o koronaviru. Nezapomeňte, že pokud dnes připravuje snídani partner, musíte mu to brzy oplatit.

JAK PŘIPRAVIT MIMÓZU:
· do sklenky nalijte čerstvou pomerančovou šťávou vylisovanou z dobře vychlazených zralých pomerančů
· doplňte sektem
· podávejte na ledu
· můžete ozdobit plátkem pomeranče

snidane.jpg

Foto: Shutterstock

Romantický piknik v bytě

Sluneční paprsky a první teplejší dny by za běžných okolností lákaly k piknikům a grilování. Trápit se tím, že ven nemůžete, je zbytečné. Popusťte uzdu fantazii a uspořádejte si s partnerem stylový piknik přímo u vás doma. Nachystejte deku, košík se všemi dobrotami a čerstvé ovoce. Nezapomeňte také na vychlazenéý sekt s voňavými jahodami. Zvuky přírody, jako je šumění lesa a zpěv ptáků, obstaráte hravě z mobilu. Uvidíte, že takový piknik jste ještě nezažili.

stazeny-soubor.jpgFoto: Bohemia Sekt

Koncert v obýváku

Každodenní nudu u televize vyměňte za hudební nářez přímo u vás v obýváku. Spousta kapel během karantény vysílá přes sociální sítě, koncerty si zdarma pustíte i na Mall.tv a denně od 18. hodin vysílá živě Pavel Anděl svůj Koncert pro 10 milionů. Aby byl zážitek autentický, nepodceňte přípravu. Nachystejte dobroty, které si na koncertu běžně dáváte. Do kelímku pivo nebo kofolu a do pohárků na nožičce prosecco. K jídlu si připravte hranolky nebo klobásku. Až se koncert rozjede, nebojte se vstát z gauče a pořádně si zatančit!

tv.jpgFoto: Shutterstock

SPA jako v lázních

Přítmí, vana s bohatou pěnou, svíčky, dobré víno a vy dva. Scéna jako vystřižená z romantického filmu. Nikdy jste neměla odvahu nebo dost času ji připravit a zažít na vlastní kůži? Teď máte šanci! Po báječné koupeli můžete s partnerem pokračovat do ložnice, kde si dopřejete vzájemnou masáž celého těla vonnými bylinkovými oleji. Po tomto zážitku si na profi lázně ani nevzpomenete.

vana.jpg

Foto: Shutterstock

Reklama