Asi jen málokdo je spokojen se stavem svým vlasů. Většina z nás se trápí všelijakými nedostatky, které naše pokrývky hlavy mají. Některé „vady“ jsou poměrně snadno odstranitelné, jiné vyžadují odbornou péči.

Na webových stránkách Doktor Vlas se dozvíte o vlasech snad všechno, co vás zajímá. Kromě spousty zajímavostí zde získáte mnoho užitečných rad, které vám pomohou při správné péči o vaše vlasy.

Podrobně je zde například rozebrán problém lupů, které bývají nejčastějším vlasovým onemocněním. Rady zde získají i ti, kteří trpí například nadměrným vypadáváním, či naopak nadměrným růstem svých vlasů. Užitečné informace se dozví ti z vás, které trápí prudký nárůst šedin či změna tvaru vlasů.

 

Nevíte, jaký šampón používat pro svůj typ? Máte problémy se suchými, či mastnými vlasy? Na tyto a mnoho dalších otázek vám na stránkách Doktor Vlas odpoví kvalifikovaní dermatologové.

 

Se svými problémy se můžete prostřednictvím těchto stránek obrátit i na Centrum pro zdravé vlasy.

To vzniklo v roce 2001 při Dematovenerologické klinice pražské Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Zde již pomohli více než třem tisícům lidí, převážně žen s jejich problémy. Mezi ty nejčastěji patří vypadávání vlasů, problémy s lupy spojené s nadměrným maštěním a svěděním pokožky.

Muži představují přibližně čtvrtinu klientely Centra zdravých vlasů a nejčastěji řeší problémy s lupy a s nadměrným vypadáváním vlasů.

Proto pokud máte jakékoli problémy trápení se svými vlasy, nestyďte se obrátit na odborníky. Právě www.doktorvlas.cz může být tím prvním odrazovým můstkem, který vám pomůže zbavit se vašich potíží. 

        
Reklama