Nikdy bych si nepomyslela, že JÁ bych mohla být na něčem závislá: kouření nesnáším, kafe piju jen na návštěvě, alkohol je mi odporný... AŽ... nám dali do malé dvojtřídky počítače!

Podotýkám, že před důchodem jsem o ně ale vůbec nestála, byla s tím spousta starostí a organizačních změn. Chtěla jsem co nejdřív odejít do důchodu - leč zasáhl můj zeťák, jinak velký fanda PC - a - dali nám před tím k Vánocům svůj zánovní počítač. Že abychom měli s dědou v tom důchodu zábavu. Bylo mi hloupé ho s tím vyhodit, děda odmítal se čemukoliv na stará kolena učit, tak jsem se uvolila k prvním krůčkům.

Něco mě naučil on, něco vnučky, takže po namontování ve škole jsem už nebyla úplné jelito. Při kurzu počítačové gramotnosti pro učitele jsem byla ve skupině nejstarší, lektor mě posadil k sobě nejblíž, asi očekával problémy. Po několika úkolech, které nám zadával, jsem byla vždy první - posadil mě pak dozadu a já už jen kývala, že jako hotovo!

To blaho si vy, mladší, neumíte představit! Od té doby, nyní už v důchodu, nevynechám jediný den, abych k PC nesedla na 2-4 hodiny, třeba i v noci, je-li přes den „obsazen" vnoučetem. A co teprve, když jsem OBJEVILA  Ženu-in! Děda si ze mne dělá legraci, jestli už to umím zpaměti, co tam píší. Skutečně jsem na ní tak závislá, že si ji přečtu do posledního písmenka! I na ostatních stránkách nacházím řadu soutěží, a to jsem taky ve svém živlu. Taky televizní soutěžení mě baví, ale všechny případné výhry stejně rozdám - mám z toho pak dvojnásobnou radost.

Samík97


Děkujeme za krásný a povzbudivý příspěvek :).

redakce@zena-in.cz

Reklama