Ano, je to tak, dnešní téma končí a budeme se pomalu loučit. Jak to tak vypadá, restaurace v Česku nejsou ani úplně špatné, ani jednoznačně vynikající. Tak, jako ve všech ostatních oborech, vždycky záleží na lidech.

Každá z vás se setkala jak se špatnou restaurací, kam už by nikdy nevkročila, tak se skvělou, do které se ráda vrací. Já vám přeji, aby takových přibývalo a dobrá pověst jim vydržela, neboť všechny víme, jak „málo“ stačí, aby se zkazila. Neochota personálu, netakt ostaních hostů, studená polévka, nedopečené maso, špinavý ubruz, či páchnoucí záchod. A dalo by se jmenovat dál a dál.

Za své peníze chceme skvělé služby a nesmíme se stydět dát najevo, když je nedostaneme. Konkurence je veliká a my si naštěstí můžeme vybírat.

Takže dnes se loučíme s jistě zajímavým tématem a přidělíme dárek za příspěvek. Dnes jsem vybrala ten, který poslala čtenářka s nickem SStream. Za její zkušenosti z domácích i zahraničních restaurací.

Posílám jí pánev Tescoma, snad ji využije

tescoma

Všem ostatním čtenářkám děkuji moc za příspěvky a budu se těšit na setkání ve čtvrtek. To si vezmemem na paškál věci, které nám v domácnosti překážejí. Ať už jsou to nevyužívané přístroje v kuchyni, nebo třeba stroje na cvičení, které jsme si pod vlivem TV reklamy objednaly. Neříkejete, že nic takového doma nemáte.

Ale nepředbíhejme. Zítra proberete se Sašou barvy v bytě. Jste pro? Už se na vaše příspvěky moc těší na adrese redakce@zena-in.cz a věří, že ji nenecháte zahálet.

Přeji vám krásný den a dobrou chuť až půjdete do restaurace.

 

 

Reklama