Při výběru partnerky mají muži nejrůznější priority. Ondřej (38) má doma ženu, se kterou se svým kamarádům často chlubil. Jenže za poslední rok zjistil, že jeho drahé polovičce přeci jen něco důležitého chybí.

S Tamarou (27) chodil dva roky, když zjistil, že je těhotná. Nezaváhal tehdy ani minutu a nabídl jí, aby s ním strávila zbytek života. „Byl jsem tak pyšný, když řekla ano. Měl jsem tu nejkrásnější ženu široko daleko. A i v sexu byla neskutečná! I když mou postelí prošlo dost žen, ona byla jednoznačně nejlepší. Navíc se uměla chovat ve společnosti a neměla potřebu mě finančně vysávat, dělala svou vlastní kariéru a vydělávala slušné peníze. V té době jsem ještě pohrdal těmi ušmudlanými maminami, co se postupně staly ze sexy holek mých kamarádů a spolužáků. Jenže teď bych jednu takovou klidně bral,“ svěřuje se Ondřej, kterému se před rokem narodila dcera.

matka

Z jeho krásné ženy se po porodu domácí puťka rozhodně nestala. Jenže podle jeho názoru se pořádně nezměnila ani v matku. „Neříkám, o naši dceru se stará. Nemá hlad, je čistě oblečená. Jenže to je asi tak všechno. Ta ženská snad nemá mateřské pudy! Celý den klábosí s kamarádkami po telefonu nebo na sociálních sítích, čte si nebo čučí na televizi. No a naše malá se zatím musí zabavit sama. A tak si hraje, kouká na televizi s mámou, nebo brečí zavřená v postýlce. Tamara se dceři vůbec nevěnuje, jak jsem to viděl u svých známých, nerozvíjí ji. A tak je oproti svým vrstevníkům hrozně zaostalá, spoustu věcí neumí,“ stěžuje si Ondřej. Promluvit si se svou ženou už zkoušel, ale bez úspěchu.

„Vyjela na mě, že dělá, co může. A jestli se mi to prý nelíbí, ať si jdu na rodičovskou dovolenou sám. Jenže copak já jsem matka? Tu přeci dítě nejvíc potřebuje mít u sebe. Chlap je tu především od toho, aby vydělával peníze. Musím říct, že jsem dost zklamaný. Kdybych věděl, co vím teď, rozhodl bych se před lety úplně jinak. Tamara není ženská pro rodinný život. A já už chápu, co kámoši vidí na těch svých na první pohled nudných manželkách,“ myslí si Ondřej.

Foto: Shutterstock

Čtěte také:

Reklama