Čtenářka Helena tráví večery tak, že je spokojená. Jen toulky s nevychovaným psem jí chybí. A prozradila nám, že také řídí vesmír. Děkuji Vám Heleno za příspěvek a věřím, že vypadáte jako roztomilé štěňátko. Můžu poprosit o fotografii?

Kterak prožíváme večerní čas.

Večerní čas je podle mě dvojí. Všední den a víkend. Každý má trochu jinou kvalitu.

Ve všední den většinou trávíme pohromadě u nějakého filmu, snažím se vybírat vždy něco co člověku zvedne náladu, udělá hezky....nikdy ale necivíme bez toho, že bychom si s partnerem nepovídali. A ani nepraktikujeme, každý si kouká na to svoje.Taky máme v týdnu rituály setkávání, s kamarádkou a v hospůdce, kde potají řídíme vesmír.

Závěrem večera pak oba sáhneme na chvilku po knížce, nebo jeden po druhém, podle aktuálního stavu :-)

V létě a při teplém počasí pak sedíme na zahradě a houpeme se v síti, nebo v závěsných křesílcích a povídáme si, mezi sebou i s našimi zvířaty.

O víkendu máme většinou program, budto jdeme do kina, nebo na nějakou muziku, či na návštěvu k rodině.Jen vyjímečně sedíme doma, a to v případě, že je někomu z nás špatně.

Jestli je to tak jak chci, a je mi v tom dobře ? Ale jo, vůbec to není špatný, možná bych brala víc času stráveného  podvečerním potulováním se psem, ale můj pes není na toto stavěný. Věčně se rve, na vodítku táhne jako bůvol a neposlouchá.... nikoho !

Můj partner říká, jaký pán takový pes- vůbec nechápu co tím myslí :-) možná to, že můj bílý labrador vypadá v 11ti letech stále jako štěnátko a je tuze roztomilý...

Helena


Dnes máme téma dne : Jak trávíte všední večery. Více k tématu, a co můžete získat za příspěvek, se můžete dovědět kliknutím na ZDE

Příspěvky posílejte na redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

Reklama