A máme tu vaše poslední úvahy a mini příběhy na téma pátek 13.

A jak se zdá, pátek 13. skutečně pro mnohé není nešťastným dnem... A to je moc dobře! ;o))))

 

Každopádně Vám přeji nejen báječný tento  pátek, ale i celý víkend ;o)
Mějte se krásně, mějte se rádi a AHOJ!

 

Nioneta

 


 

 

 

Ahojte,

veľmi by ma zaujímalo či sa niekomu v tento deň pravidelne stáva nejaké nešťastie. Ja sa skôr na tento deň teším. Mne totiž tento deň nosí šťastie. Možno to znie čudne, ale je to pravda. V škole som v tento deň vždy dostala dobré známky, všetky hádky sa vždy skončili, okolo mňa vládla pohoda a dobrá nálada. Dokonca raz som aj vyhrala 50 Sk lebo som si kúpila žreb.

Takže teraz sa opäť teším čo mi tento deň prinesie...
Katka

 

Milá redakce,

nebudu psát žádný příběh, pověrčivá nejsem, ale zítřejší pátek 13. je zajímavý tím, že můj miláček oslaví svoje 25. narozeniny! Takže se na ten den těším, i když jsme zrovna v nějaké krizi, ale doufám, že zítra se hádat nebudeme a že budeme spolu a probereme, co nás trápí, takže to bude šťastný den. Tímto bych mu chtěla popřát vše nej nej a ať je se mnou trpělivý a má pochopení pro mé sklony k workoholizmu i k mé zálibě - trávit spoustu času u počítače :-)))

Radka

 

I když jsem se narodila 13. ledna (ale zrovna v ten rok připadlo mé narození na neděli), jen jednou jsem měla v pátek 13. štěstí.
Už je to moc let, raději se nebudu zmiňovat ani kolik, to jsem ještě chodila do školy. Zrovna mé narozeniny připadly na ten zmiňovany pátek 13. a já byla tasená z matematiky. Samozřejmě jsem dostala početní úlohu, na kterou jsem koukala jak tele na nový vrata. Prostě jsem byla dutá jak bambus (nevím, jestli se teď ještě takové hlášky říkají - tak pro ty nezasvěcené - absolutně jsem nevěděla,  vo co gou). Naštěstí  mne třída podržela a řekli naší paní profesorce, že mám dnes narozeniny. Tak mi to odpustla, že jsem nebyla připravená na hodinu, ale řekla mi, že hned v příští hodině matematiky mě vyvolá znovu a to už bude oznámkováno. V pondělí jsem přišla do školy tak našrocená, že jsem nemohla dostat horší známku než jedničku.

Tak ponaučení z toho plyne, že někdy to vyjde a máte štěstí. Hezký den redakci a všem čtenářkám a pisatelkám přeje
Tlustoprdka.

Tento den je zřejmě osudový.... přináší mi neskutečné náhody, setkání, příjemné okamžiky, tento den se narodil můj synovec. Tento den jsem také poznala svou lásku - mně tento den určitě smůlu nenosí.
Radomíra

Reklama