Sportování zdarma

Až do 24. listopadu 2018 si v Dubaji můžete užít Fitness festival. Jde o několikatýdenní program plný aktivit napříč městem, dostupných pro místní i turisty zdarma. Mnohá sportoviště budou zpřístupněna zdarma a nejrůznější sportovní aktivity budou probíhat i na všech dubajských plážích a dalších veřejných místech. Lidé budou moci zajít i na bezplatné výukové kurzy posilování, paddleboardingu nebo jógy, zúčastnit se turnajů ve fotbale, plážovém volejbalu či cyklistických závodů.
5bd19a907ba1bobrazek.png
Slevy, kam se podíváš

Dubajský Shopping Festival bude zahájen 26. prosince 2018 a potrvá až do 26. ledna 2019. Stejně jako každý rok přiláká zákazníky z celého světa, kteří se mohou těšit na zábavné akce a zážitky pro páry i rodiny s dětmi. Festival tradičně doprovází i bohatý program plný soutěží s cenami od drobných slevových poukázek po luxusní automobily.
5bd19b270fff1obrazek.png

Ohňostroj z nejvyšší budovy světa
5bd19b3744d4aobrazek.png
Většina metropolí světa se na závěr roku předhání v tom, která bude mít ten nejpompéznější ohňostroj, kterým přivítá nov rok. Jeden z nejpůsobivějších si každoročně můžete užít i v Dubaji, a to přímo na nejvyšší budově světa Burj Khalifě.

Reklama