Milé čtenářky,


pro ty z vás, které rády soutěžíte, je připravena další vyhledávací soutěž. Potrvá až do zítřka 11:00 hodin dopoledne a ta z vás, která bude vylosována, obdrží voňavý balíček od redakce. Po vynaložené námaze se tato šťastná výherkyně bude moci naložit do vany plné voňavé pěny Radox a k tomu si zapálit několik barevných svíček… Pokud jsme vás touto výhrou naladily, pusťte se do toho!

A v čem soutěž spočívá? Jelikož se dnes o půlnoci přelomí leden do února, je Vaším úkolem vyhledat v článcích na žena-in.cz ty, ve kterých jsou zvýrazněna slova (a pozor, třeba i pouhá interpunkce), a sestavit jednu únorovou pranostiku.

Slov včetně interpunkce je celkem 11. A jak se na ty správné články dostanete? Třeba vám pomůže následující text:

Nový výzkum bude mít dopad na celý svět! A kdo ví, třeba výrazně zasáhne i úspěšnou ženu a žárlivého manžela! Přesto byste neměli zapomenout na vhodná očkování v únoru a březnu, protože na to výzkum vliv mít rozhodně nebude. Naši staří známí Homolkovi, kteří jsou právě na horách, očkování zanedbali, a teď mohou jen zoufale hledat, kde bydlí Mozartova múza. A tím pádem na plné pecky poznávají, jaký má stres vliv na organismus. To naše první SuperStar se pojistila a díky její zodpovědnosti můžeme říct, že jí patřil celý slavíkový večer.
Na tyto pozitivní zprávy nedbala tvrdá a drsná rojnice černooděnců v metru a k smrti vyděsila malou školačku, která si své zážitky zapsala do školního sešitku, který nazvala Z deníku dvanáctileté. Aby se trošku vzpamatovala ze šoku, který jí byl v metru způsoben, vzpomněla si na letní dovolenou a milé Egypťany a moře a zamáčkla slzu při vzpomínce na podzimní vyhlídkovou jízdu v pražské ZOO.

Tak co, pustíte se do toho? Držíme Vám palce! Hodně štěstí všem přeje dnešní editorka Jaroslava Machálková.

Správné odpovědi pište SEM .

Reklama