Oblast Provence, jež je francouzské značce L'OCCITANE při tvorbě kosmetických produktů důležitou inspirací, představuje údolí barevných sadů zaplněné stromy s květy opojné vůně.
V obci Saint-Saturnin jsou
třešňové stromy oděny do bílých závojů a tyto úchvatné voňavé kytice zdobí celé úpatí hory Mont Ventoux.

LoccitaneEAU INTENSE SMYSLNÁ TŘEŠEŇ

50 ml, 1 150 Kč

Třešeň je symbolem mládí a obnovy, vyzařující nový život a krásu. Stejné poslání má také nová vůně Červená třešeň od Karine Dubreuil, tvůrkyně parfémů L'OCCITANE. Kombinace sladkých ovocných a květinových tónů v unikátní parfémované vodě přináší pocit svěžesti a romantické rozvernosti. Neodolatelná vůně zahrnuje variaci smyslných tónů – citrusových plodů, černého rybízu, olivového dřeva, červených třešní, divoké konvalinky a pižma. Stejně jako třešňové okvětní lístky postupně měnící svou barvu, také zbarvení flakónu parfému tvoří přechod barev – ze světle růžové se mění do tmavší, svěží červené. Oba odstíny jsou propojeny jarními květinami a třešněmi, poukazujícími na mladistvost a romantičnost parfému. Vůně je dostupná jak v klasickém, tak i menším praktickém balení skvěle padnoucímu do každé dámské kabelky.

LoccitaneSPRCHOVÝ GEL SMYSLNÁ TŘEŠEŇ

250 ml, 395 Kč

Lehký a osvěžující sprchový gel z limitované edice Červená třešeň je ideálním budíčkem do každého dne. Jemná textura šetrně čistí pokožku, zatímco opojná jarní vůně odstraňuje napětí, povzbuzuje ducha a probouzí smysly.

KRÉM NA RUCE SMYSLNÁ TŘEŠEŇ

30 ml, 195 Kč

LoccitaneLinii završuje lehký krém na ruce obohacený o vyživující složky. Krém nezanechává mastný film a udržuje pokožku rukou jemnou, pružnou a měkkou. Maximální hydratace s okouzlující třešňovou vůní je zabalena do praktického obalu romantického designu.

TOALETNÍ VODA TŘEŠŇOVÝ KVĚT

75 ml, 990 Kč

LoccitaneJaro je obdobím obnovy – časů, kdy jižní vítr přináší po dlouhé zimě nezaměnitelnou vůni svěžích třešňových květů. Každým rokem přeměňují experti v oblasti parfémů z Provence prchavé lístky ze „stromu mládí“ do jemné vůně. Toaletní voda Třešňový květ byla obohacena o nový nadčasově elegantní flakón, symbolizující harmonii a mládí, přičemž L'OCCITANE zachoval klasické prvky – rafinovanost, jemné růžové zbarvení a ražení ilustrující větvě třešňového stromu. Svrchní tóny toaletní vody tvoří třešně a frézie, zatímco základem je dřevo, ambra a pižmo. Srdce vůně se skládá z třešňového květu a konvalinky, sladkých ingrediencí vhodných pro každou romantickou ženu.

 

Tyto novinky jsou k dostání v kamenných prodejnách L´OCCITANE a na e-shopu L´OCCITANE od 6. února 2014.

Reklama