Úklid po povodních není dobré brát na lehkou váhu. I přesto, že věci se po omytí tlakovou vodou mohou zdát čisté, měli bychom je ještě omýt roztokem z detergentů, opláchnout pitnou vodou, vydezinfikovat, opět opláchnout pitnou vodou a osušit.  Na plíseň na stěnách je vhodné použít k prvnímu dezinfekčnímu zásahu přípravky s protiplísňovými účinky. Při pracích po záplavách je nutné používat hygienické pomůcky, jako jsou například holínky a gumové rukavice. Nevíte, které přípravky konkrétně zvolit? Značky Pur, Bref a Clin společnosti Henkel ČR ze svého portfolia vybírají několik tipů.

henkel

Extra hustá receptura inovovaného Puru 3Action Power Gel v sobě dokonale spojuje silný mycí účinek, schopnost odstranit nepříjemný zápach a extra bohatou pěnu, která na vydrží déle a efektivně rozpouští mastnotu a odolné nečistoty. Doporučené maloobchodní ceny: 28,90 Kč (450 ml), 49,90 Kč (900 ml) a 69,90 Kč (1 350 ml).

Bref Proti plísním (500 ml) díky svému novému složení vnáší do každé domácnosti důkladnou čistotu a dezinfekci. Účinně odstraňuje skvrny a nečistoty, stejně efektivně bojuje proti bakteriím a plísním, černé skvrny od plísní již nemají šanci. Výkonný rozprašovač umožňuje, že se čisticí prostředek dostane i do těžko dostupných rohů a zákoutí v domácnosti. Je také vhodný na čištění a dezinfekci všech míst v koupelně a kuchyni, toalet, odpadkových košů, odpadů, i dětských hraček. Pro hygienickou čistotu v celé domácnosti. Biocidní výrobky jako je Bref Proti plísním používejte bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtete označeni a informace o přípravku. Doporučená maloobchodní cena je 79,90 Kč.

Bref Power čistič (500 ml) s extra účinnou a unikátní recepturou snadno odstraňuje všechny odolné nečistoty, jako je vodní kámen, rez, zbytky mýdla a mnoho dalších. Je tedy ideálním pomocníkem pro udržování čistoty v kuchyni, koupelně, sklepě, garáži, na terase i na jiných místech v domácnosti. I ty nejodolnější nečistoty již nemají šanci. Doporučená maloobchodní cena je 79,90 Kč.

Clin na okna (500 ml) s inovovaným složením dodá dokonalý lesk bez šmouh všem skleněným povrchům – okna, zrcadla, skleněné stolky či prosklené skříňky.  Pistole umožňuje nanášet prostředek ve formě aktivní stabilní pěny přímo na čištěné místo, kde se déle udrží na povrchu, nestéká a díky tomu působí na nečistoty delší dobu. K dostání ve třech variantách: klasické, citronové a jablečné. Doporučená maloobchodní cena je 49,90 Kč.

Henkel produkty pomáhají

Společnost Henkel věnuje přes 12 tisíc výrobků v prodejní ceně přes 700 tisíc korun na pomoc postiženým povodněmi. „Produkty značky Bref, Pur, Clin, Persil a Loctite poputují organizaci Člověk v tísni a na pomoc postiženým v Praze 7, kde naše firma sídlí“, sdělil Roman Kýr, obchodní ředitel divize Pracích a čisticích prostředků firmy Henkel ČR.

 

Reklama