Máte rádi prádlo nejen dobře vyprané, ale také krásně voňavé? Líbí se vám, že má vaše vyprané prádlo dlouho příjemnou vůni? Pak jsme pro vás připravili oblíbenou akci spojenou s testováním – právě nyní se můžete zapojit do testování nových pracích přípravků Surf.

v

Jaké jsou prací přípravky Surf?

Světoznámý expert na praní, oblíbená značka pracích přípravků Surf, z nichž se mohou spotřebitelé těšit již na mnoha místech světa, se letos dostala i na český trh. K dostání je ve všech variantách – jako klasický prášek na praní, tekutý prací gel nebo ve formě moderních gelových kapslí.

Chcete-li skvěle odstranit nečistoty a navíc dodat vašemu prádlu  podmanivou a dlouhotrvající vůni, při nejbližší příležitosti Surf vyzkoušejte! Naleznete jej ve většině obchodních řetězů a v drogériích po celém Česku. Pokud jste ho ještě nevyzkoušela, pak se zapojte do naší akce spojené s testováním!

Surf přistupuje k praní prádla jinak. Prostřednictvím veselého maskota Surfíka, který vznikl z mýdlové pěny, přináší do každodenního života více radosti a potěšení.

n

SURF COLOR

Tropical Lily & Ylang Ylang

n

 

SURF COLOR

Iris & Spring Rose

 

j

SURF WHITE

White Orchid & Jasmine

Surf provoní Vaše barevné prádlo…

Surf Color, tedy růžová varianta Tropical Lily & Ylang Ylang a fialová varianta Iris & Spring Rose, jsou určené pro barevné prádlo. Oba druhy skvěle odstraňují nečistoty a navíc chrání intenzitu barev vašich módních kousků. Vůně přípravků na praní v růžovém balení je inspirována podmanivými květinovými tóny, fialová řada se naopak honosí okouzlujícím kořenitým aroma. Více na stránce http://cz.surf.com/produkty/

…a rozzáří i Vaše bílé prádlo.

Pro zářivě bílé prádlo je potom určena varianta Surf White ve světle modrém balení. Vůně Orchid & Jasmine si vás získá pro své intenzivní ale přesto nevtíravé ovocné podtóny. Obsahuje složky, které vaše bílé prádlo doslova rozzáří. Více na stránce http://cz.surf.com/produkty/

 

Kolik stojí prací přípravky Surf? Nezávazná doporučená spotřebitelská cena:

menší balení řady Surf (20 pracích dávek prášku / gelu nebo 15 kapslí na praní) = 129,90 Kč

velké balení (60 pracích dávek prášku / gelu nebo 45 kapslí na praní) = 329,90 Kč.

Více na stránce http://cz.surf.com/produkty/

Zapojte se do testování!

Hledáme 20 čtenářek, které se zapojí do testování novinek Surf! Co můžete získat k testování?

  • Surf White prací prášek vůně orchid 20 praní
  • Surf Color kapsle na praní vůně tropical 15 praní
  • Surf Color prací gel vůně iris 20 praní

j

Pokud chcete novinky Surf otestovat, musíte se zapojit do naší soutěže a vyplnit jednoduchou soutěžní otázku, soutěž najdete tady na této stránce.Pokud vybereme zrovna vás, přijde vám email s potvrzením o výhře. Nebo si můžete na stránce soutěže po jejím ukončení zkontrolovat, zda nejste na seznamu výherkyň. Budeme se těšit na vaše výsledky testování, které zpracujeme do dalších článků!

Reklama