Je tady podzim, čas chladných dnů a plískanic. Vzpomínáme na teplé dny a díky častým změnám počasí trpíme rýnou a nachlazením. Také patříte v těchto dnech mezi ty, co drží kapesník u nosu a tiše trpí? Nebo patříte mezi ty nešťastníky, kteří mají časté záněty vedlejších nosních dutin, a nebo dokonce chronickou rýmu? Ať tak nebo tak, jedno máte společné. Je to ucpaný nos a nepříjemný pocit, že nemůžete dýchat.

Jak řešit tento zdravotní problém? Nabízíme řešení v podobě přípravku, který bezpečně rychle uvolní dýchací cesty a pečuje o sliznici dutin a nosu, Physiomer® Gentle Jet & Sprej.

Physiomer® Gentle Jet & Sprej jemný nosní čisticí výplach pomáhá uvolnit dýchací cesty v případě rýmy a ucpaného nosu. Zvlhčuje nosní sliznice a pomáhá potlačit nosní infekce. Zabraňuje rozšíření nosních infekcí do uší a dýchacích cest. Je vhodný pro osoby, kterým nepřinese úlevu přípravek ve formě spreje. Díky proudu, který je aplikován do nosních cest, dojde k vysoce efektivnímu a rychlému pročištění. Physiomer® Gentle Jet je rovněž doporučován jako podpůrná léčba při různých ORL infekcích doprovázených rýmou, ucpaným nosem a kýcháním. V případě uvolnění zablokovaného nosu po je možné použít trysku ve formě spreje.

Kdy se má používat Physiomer® Gentle Jet?

Používá se při ucpání nosu, zejména:

  • při rýmě
  • při nachlazení
  • jako součást denní hygieny nosu
  • pro předcházení vzniku komplikací způsobených rýmou
  • při suché nosní sliznici

Physiomer® Gentle Jet je účinný!

  • díky jemnému proudu poskytuje důkladnou očistu nosních cest
  • klinicky prokázaný efekt!

Mořská voda pomáhá léčit ucpaný nos

physiomerMořská voda obsažená v produktu Physiomer® pochází z chráněné oblasti Saint-Malo na pobřeží Bretaně, kde se studené vody Atlantiku mísí s teplejším Golfským proudem. Při tak silném proudění vody dochází přírodní cestou k jejímu čištění a okysličování a také k obohacení různými živinami.
Na základě výzkumu byla koncentrace solí u přípravku Physiomer® zvolena tak, aby nedráždila nosní sliznici a zároveň byla optimální pro dosažení potřebného efektu bez rizika vzniku návyku. Hypertonický roztok vytahuje vodu z oteklých buněk, následně dojde k jejich stažení. Tento proces je znám jako osmotický efekt. Nos se stává průchodným a pacient může opět volně dýchat!

Díky exkluzivnímu patentovanému výrobnímu procesu se Physiomer® vyrábí bez konzervačních a chemických látek. Může se bezpečně používat několikrát denně bez obav z vedlejších účinků nebo rizika poškození nosní sliznice. Používání je proto zvláště vhodné pro osoby, které nemohou používat léky na zprůchodnění nosu, a pro osoby, které trpí poškozením nosní sliznice z důvodu dlouhodobého používání léků na zprůchodnění nosu.

Pokud je původ vaší rýmy způsobený alergií, pak použijte Physiomer® Alergie a nosní dutiny, je testovaný a doporučovaný lékaři ORL. Přípravek Physiomer® Alergie a nosní dutiny obsahuje přírodní sterilní hypertonickou mořskou vodu s koncentrací solí 22g/l, tedy 60 známých minerálů a stopových prvků, které se přirozeně vyskytují v mořské vodě.

Physiomer® je vhodný i pro malé děti, stačí si jen vybrat z nabídky všech produktů ten, který váš problém vyřeší nejlépe.

Více na www.planetazdravi.cz

Produkty Physiomer