Je tady jaro. Většina lidí se raduje z probouzející se přírody a kvetoucí zeleně, a vy si držíte kapesník u nosu a tiše trpíte? Také patříte mezi ty, pro které je rozkvetlá louka místo, kterému se zdaleka vyhnete, protože jste alergik? Nebo patříte mezi ty nešťastníky, kteří mají časté záněty vedlejších nosních dutin a nebo dokonce chronickou rýmu?

 

Pak vyzkoušejte Physiomer® Alergie a nosní dutiny!

 

Přípravek Physiomer® Alergie a nosní dutiny obsahuje přírodní sterilní hypertonickou mořskou vodu s koncentrací solí 22g/l, tedy 60 známých minerálů a stopových prvků, které se přirozeně vyskytují v mořské vodě.

Mořská voda obsažená v produktu pochází z chráněné oblasti Saint-Malo na pobřeží Bretaně, kde se studené vody Atlantiku mísí s teplejším Golfským proudem. Při tak silném proudění vody dochází přírodní cestou k jejímu čištění a okysličování a také k obohacení různými živinami.
Na základě výzkumu byla koncentrace solí u přípravku Physiomer® Alergie a nosní dutiny zvolena tak, aby nedráždila nosní sliznici a zároveň byla optimální pro dosažení potřebného efektu bez rizika vzniku návyku. Hypertonický roztok vytahuje vodu z oteklých buněk, následně dojde k jejich stažení. Tento proces je znám jako osmotický efekt. Nos se stává průchodným a pacient může opět volně dýchat!

Díky exkluzivnímu patentovanému výrobnímu procesu se Physiomer® vyrábí bez konzervačních a chemických látek. Může se bezpečně používat několikrát denně bez obav z vedlejších účinků nebo rizika poškození nosní sliznice. Používání je proto zvláště vhodné pro osoby, které nemohou používat léky na zprůchodnění nosu, a pro osoby, které trpí poškozením nosní sliznice z důvodu dlouhodobého používání léků na zprůchodnění nosu.

 

Physiomer® Alergie a nosní dutiny je testovaný a doporučovaný lékaři ORL.

 

Physiomer® Alergie a nosní dutiny je bezpečný!
Při jeho použití:
o nebyly shledány žádné vedlejší účinky
o nedochází ke vzniku návyku
o je možné snížit dávkování používaných léčiv /kortikoidy a další/
o nebyla potvrzena žádná interakce s používanými léčivy
o nedochází k vysoušení a poškození nosní sliznice
o není ovlivněna chuť

Physiomer® Alergie a nosní dutiny je účinný a velice dobře tolerovaný!
o Účinnost při alergické rýmě a zánětech vedlejších dutin nosních je klinicky ověřena.
o Je vhodný pro osoby, které nemohou používat léky na zprůchodnění nosu.
o Efektivně doplňuje léčbu lokálních léčiv.
o Je možné jej používat v případě podráždění nosní sliznice.

 

Více informací naleznete ZDE.

Reklama