Nedávno jsem do kosmetické rubriky napsala článek o trendy jarních lacích, kde jsme si řekly, jak si nehty lakovat a jak o ně pečovat. Dneska bych ráda k nehtům přidala takovou kuriozitku. A o co se jedná? Vylepšete své prstíky speciálními nálepkami na nehty s obtisky! Ano, jedná se o trend, tak proč to nevyzkoušet?

Nehtové šablony existují v mnoha provedeních, originální budete s obrázky zvířátek, tvářemi celebrit, politiků, umělců, ale sáhnout můžete i po obrázcích vlajek nebo různých barevných vzorech. Letí rovněž zvířecí i květinové vzory, nebo komiksové postavy. Škála je široká. Už „žádný nudný lak“, popustte uzdu své fantazii a buďte jiná. :)

gwen

Jak je nosit?

Nálepky na nehty jsou vidět na nehtech majitelky už z dálky, pokud nechcete být už tak příliš extravagantní, zkraťte si nehty na minimální délku. Sama za sebe mohu potvrdit, že na kratších a zakulacených nehtech vypadají nejlépe.

Kde je koupíte?

Velký výběr má prodejní síť Sephora, nebo se mrkněte na e-shop značky Nail Rock, konkrétně na www.rockbeautylondon.com.

opi

Dokonce i světové popové hvězdy už nosí známé tváře na nehtech, Rihanna si nedávno nalepila na nehty prezidenta Baracka Obamu. Zpěvačka Kate Perry zase svého životního partnera. A koho byste si nalepily vy?

Foto: Gwen Stefani/OPI Nail Polish, Facebook/Kate Perry

Reklama