Celý kadeřnický svět zachvátila pigmentová revoluce. Dokonalý odstín vlasů bez jejich zbytečného zatěžování a poškození nyní dosáhnete přírodní cestou, a to díky revitalizujícímu barvícímu koncentrátu Oway Hmelt.

vlasy

  • Oway Hmelt je produkt, který staví na první místo jak perfektní výsledky, tak zdraví a kondici vlasů. Obsahem jsou čisté fair trade rostlinné fytopigmenty (rostlinné pigmenty), jež jsou získávány ze semen biodynamicky pěstovaných léčivých rostlin (např. z kramerie, janovce metlatého, vlašského ořechu, kurkumy, lykopenu či šafrán. Rostlinné pigmenty rozjasňují vlasové vlákno, obsahují výtažky z organické divizny, která nejenže vlasy zesvětluje a brání jejich vypadávání, navíc ještě absorbuje nejsilnější UV záření a to pak přeměňuje na brilantní lesk. Cennou složkou je také biodynamický šťovík kadeřavý, jenž obsahuje vysoký podíl železa, hořčíku, draslíku, vápníku a vitamínů A a C. Výsledkem tohoto magického přírodního složení je spolehlivé krytí šedin, rozzáření stávající barvy či nové barevné odlesky zesvětlených vlasů. To, že neobsahuje parabeny, vazelínu a umělou parfémaci, pak ocení všichni, kterým na vlasech a jejich kvalitě doopravdy záleží.

oway hmelt

  • Je k dostání v celé škále odstínů od autenticky kaštanové, měděné a božsky zlaté, přes slunnou oranžovou, energicky červenou, tajemně purpurovou a hravě růžovou až po kouzelně modrou a harmonicky zelenou. Jednotlivé pigmenty pak mezi sebou lze mixovat a regulovat tak intenzitu barevných odstínů.

oway hmelt

  • Použití samotného barvícího koncentrátu je extrémně jednoduché. Není totiž zapotřebí žádného aktivního činidla, stačí ho přimíchat do šamponu, masky či aplikovat přímo na vlasy a nechat působit cca 15 minut.
Reklama