Víte jak potěšit sebe i svou kočku? Kupujte krmivo Friskies a zašlete čárové kódy z obalu a vyhrajte LCD televizor Panasonic, krmivo na rok zdarma nebo domeček pro kočky.

 

 

Jak vyhrát? 

Sbírejte kódy z granulovaného krmiva Friskies a můžete vyhrát mnoho atraktivních cen.

Buďte mezi prvními soutěžícími nebo nakupte co největší množství granulovaného krmiva pro kočky Friskies.

Vystřihněte čárové kódy z minimálně 3kg balení Friskies a pošlete je spolu s účtenkami z nákupu tohoto balení a úplnou zpáteční adresou včetně PSČ v období soutěže na adresu: FRISKIES SOUTĚŽ, P. O. Box 63, 258 73 Vlašim.

 

Výhry budou rozdány v jednotlivých kolech takto:

1. kolo     

Prvních 333 soutěžících získá kočičí domeček a 33 soutěžích, kteří v daném kole pošlou kódy z nejvíce kg granulovaného krmiva, získává krmivo Friskies na rok zdarma.

2. kolo

Prvních 333 soutěžících získá kočičí domeček a 33 soutěžích, kteří v daném kole pošlou kódy z nejvíce kg granulovaného krmiva, získává krmivo Friskies na rok zdarma.

3. kolo

Prvních 334 soutěžících získá kočičí domeček a 34 soutěžích, kteří v daném kole pošlou kódy z nejvíce kg granulovaného krmiva, získává krmivo Friskies na rok zdarma.

3) 10 soutěžících, kteří nasbírají nejvíce kg granulovaného krmiva za celou dobu trvání soutěže, získá LCD televizor.

4) Soutěž probíhá od 1. 5. 2008 do 31. 7. 2008 na území České republiky.

5) Úplné znění pravidel naleznete na www.friskies.cz nebo na infolince 800 135 135.

6) Jeden soutěžící může získat v jednom soutěžním kole pouze jeden kočičí domeček a jedno krmivo na rok zdarma a maximálně tři výhry v rámci celé soutěže (1x kočičí domeček;  1x krmivo na rok zdarma; 1x LCD televizor). Celkem je v soutěži 1.110 výher.

 

Proč zrovna Friskies?

Kočky milují chuť masa a instinktivně vědí, co je pro ně dobré. Proto dokáží ocenit kvalitní maso.

Friskies granule jsou připraveny z kvalitního masa, pečlivě vybraného, plného kvalitních bílkovin, vitaminů, minerálních látek a chuťově rozmanitých a zdravých složek. Friskies je vyrobeno z kvalitního masa a je kompletní a vyváženou stravou pro každý den.

Vaše kočka ví, že chutná skvěle, a Vy víte, že FRISKIES jí dává vše, co potřebuje pro zdraví a vitalitu. Kočka plná vitality přináší do Vašeho domova život. 

 

FRISKIES nabízí širokou nabídku výrobků pro každý věk a životní styl kočky tak, aby Vaše kočka byla stále ve skvělé kondici.

Adult – pro optimální kondici (v příchutích: kuře, maso, losos)

Junior – pro optimální růst koťěte

Indoor – pro kočky žijící v bytě. Redukuje tvorbu smotků chlupů v žaludku a zápach při vyprazdňování

Wellbeing – pro zdravý močový trakt

Reklama