Čtenářka Malinke-kote s penězi problém nemá. Zdražování v jejím okolí zatím nepropuklo a tak se nemusí omezovat. Horší to bude, až v únoru přestane chodit na praxi...

Další dnešní přispěvatelkou je čtenářka Malinke-kote. Žije s přítelem a domácnost táhnou hlavně z jeho příjmu...


Přeji všem pěkný den,

já osobně zdražování nijak neřeším a ani to nepociťuji. Je pravda, že u nás zatím ke zdražení nedošlo a vše je vesměs levnější než kdy dříve. Vím, že se to brzy změní, ale s tím člověk nic neudělá. Zdražování už bylo hodně krát a stále bude. Pokaždé když jedeme nakoupit, vybírám jídlo podle ceny. Když je něco opravdu pro mě předražené tak to nekoupím a zajedu si raději jinam, kde je to opravdu levné.

Zatím nemám úplně stálý příjem, ale s penězi umím dost hospodařit a vždy i z tak malé výplaty mi dost peněz ještě do dalšího měsíce zbude. Sice to bude od února těžší s vynaložením peněz, protože nebudu mít už žádný příjem a budeme si muset vystačit zase jenom z přítelovo platu, ale nějak se to zvládnout dá. Když jsme to zvládli do doby, než jsem začala něco málo vydělávat z praxe, tak to zvládneme i do doby než si po škole najdu práci.

Venku to sice moc pěkně nevypadá, prší a fouká vítr, ale přesto vám přeji příjemný zbytek dne!
Malinke-kote

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 5. ledna 2012: Novoroční výdaje a zdražování

  • Jak jste na tom po Vánocích s financemi?

Pište mi své příspěvky na téma finance a zdražování, zejména s ohledem na start nového roku. Jsem zvědavý, zda jste šetrné a hospodaříte s penězi rozumně, nebo zda máte s penězi problém, či je vůbec neřešíte? Vaše příspěvky nechť jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu, tedy chcete-li mít šanci na jejich uveřejnění. Rovněž ať přistanou v naší e-mailové schránce (viz níže) nejpozději 5. 1. 2012 v 15.00 hodin, zvýšíte tím svou šanci na získání krásného dárku, totiž USB myši Microsoft Ready Mouse.

myš

 

Reklama