Měníte často telefonního operátora, vždy podle výhodnosti nových tarifů? Anebo zdravotní pojišťovnu? Čtenářka Lída s tím má své zkušenosti...


I když jsem hodný a důvěřivý člověk, tak se mnou mají prodejci těžké pořízení. Ve chvíli kdy se mě snaží někdo cokoliv vnutit, se ve mě asi přepne nějaký vypínač a já vše odmítám. Může mě volat, kdo chce a nabízet také co chce. Nejvíc dotěrní se mě zdají nabídky na telefonní operátory a zdravotní pojišťovny, jejich hlavní invaze začíná vždy koncem roku. Nemusí mě ani zvonit u dveří, ale potkáme je skoro všude na ulici. Snaží se nás ukecat a vnutit nám jejich produkty. Já je na jednu stranu chápu, každý se snaží dělat, co umí. Ale u mě jim pšenka nepokvete.

Dokonce jsem je to si dva roky šla s dcerou po městě a narazily jsme na takové dva mladíky, co se nám snažili vnutit pojišťovnu VZP a na mé odmítání nic nedali. Přemlouvali mě i dospělou dceru, ale já měla vždy na jejich nabídku slovní protiútok. Posunovali jsme se po cm, protože já neviděla důvod se s nimi zdržovat, ale byli vytrvalí. U jednoho bylo i vidět jak je dost naštvaný, že nemá šanci. To nakonec okomentovala dcera s tím, že byl tak naštvaný, že čekala, kdy mě jednu vrazí.

Takže já zatím vždy jejich nabídkám odolala.
Lída

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Téma dne: PODOMNÍ PRODEJ

Pište mi své zkušenosti s tímto stylem prodeje. Podomní prodej ale chápejte spíše jako označení způsobu prodeje než faktickou zkušenost, že někdo zazvoní u vašich dveří. Zajímají mě historky o...

  • ... prodejcích podomních.
  • ... prodejcích na parkovištích.
  • ... prodejcích, kteří vám telefonují.

Naletěla jste jim někdy? Anebo jsou vaše zkušenosti s tímto způsobem prodeje spíše kladné? Vaše příběhy čekám na redakčním e-mailu!

Reklama