Máte problémy se vstáváním? Stává se vám, že vás budík prostě nevzbudí? Pak nejste žádná výjimka. Obvykle mívají problémy s probouzením se spíše děti, ale u někoho zůstane hluboký spánek po ránu zachován až do dospělosti. Když se k tomu přidá nedostatek spánku, únava nebo dokonce alkohol, je prakticky nemožné nezaspat.

Staré, osvědčené lidové řešení – postavit řinčící mechanický budík na talířek se lžičkou, kterýžto „kravál“ by měl probudit i mrtvého, se stává nedostupným – staré mechanické budíky jsou totiž už nedostatkovým zbožím.

Ale zoufat nemusíte – existuje nové řešení – blikající budík se sirénou! Takže pokud máte vy nebo někdo z vašich známých problém s buzením se, víte, co si máte pořídit :). A pokud budík umístíte tak, abyste na něj nedosáhla z postele, donutí vás i vstát.

Jak se budíte Vy? Jaký používáte budíček? Mobil? Elektrický? Mechanický? Hudbu? Nebo se necháváte budit po telefonu? Či vás budí přítel nebo domácí mazlíci? Měla jste někdy natažených více budíků? A zaspala jste? Proč a kdy?

Reklama