Říká se tomu dogging a původně šlo o procházky se psy v přírodě. Se čtyřnohými mazlíčky však už nemá ten současný dogging nic společného. Jde o zábavu, která pochází patrně z Británie a podle polského tisku teď našla své fanoušky i ve Varšavě.

A jak se takový dogging provozuje? To se na internetu dohodnete s jiným doggerem, kterého většinou vůbec neznáte, kde a kdy se sejdete, a dáte se do toho. Tedy do sexu. Místa schůzek jsou veřejná – ti upejpavější volí parky a odlehlejší parkoviště, ti odvážnější se schází na mostech či na náměstích. Dogging je zkrátka veřejný sex.

Ve Varšavě vznikl dokonce doggerský klub. Jeho členové organizují i kolektivní hrátky, k nimž se, stejně jako v Británii, mohou se souhlasem všech účastníků připojit i náhodní kolemjdoucí. Abyste se však stala členkou doggerského klubu, musíte projít zkouškou – doggingem s vybraným partnerem.

Dogging se pohybuje na hraně zákona – v podstatě se jedná o přestupek, ale jak podotkla Dorota Tietzová z varšavské policie: „Svědkem musí být osoba, která se cítí být činem ohrožena.“ Podle sexuologů jde ve většině případů spíše o znuděné jedince, kteří vyhledávají vzrušení za každou cenu, než o exhibicionisty v pravém slova smyslu.

Zdroj: Žycie Warszawy

Zaujal Vás dogging? Zkusila byste si ho? Vzrušuje Vás sex na veřejně přístupných místech? Zažila jste něco takového? Nebo jste jen byla svědkem podobných hrátek?

Reklama