Když vloni v květnu herečka Kate Hudsonová (28) Owena Wilsona (39) opustila, měla mu za zlé, že jejich vztah nebere dost vážně. Ukázalo se, že Owen rozchod velmi těžce snášel a dokonce se pokusil o sebevraždu. Teď přichází přímo pohádkové pokračování - zasnoubili se.

Už od března spolu začali trávit hodně času a zdá se, že jsou šťastnější než kdy dřív. Jen před pár dny byla Kate viděna v Bostonu s velkým diamantovým zásnubním prstenem na ruce a jedna její přítelkyně potvrdila, že se Hudsonová, která byla nedávno v anketě amerického časopisu People vyhlášená nejkrásnější ženou Hollywoodu, opravdu zasnoubila.

„Kate Owena během jeho depresí hodně podporovala a díky tomu si konečně uvědomil, že je to žena, se kterou chce strávit zbytek života. Vybral zásnubní prsten a rozhodl se pro ten největší, který zahlédl. Když ji žádal o ruku, byl hodně nervózní a celé to probíhalo velmi emotivně. Zásnuby jsou přirozeným krokem v jejich vztahu a Kate je naprosto nadšená,“ řekla reportérům News of The World přítelkyně Kate Hudsonové.

Vrátila jste se někdy k bývalému partnerovi?

Reklama