tento příběh si mimo jiné můžete přečíst v příspěvku na dnešní téma, který nám poslala čtenářka s nickem sustamar. Jak asi dopadlo zásnubní překvapení? Překvapivě, ale víc už v této čtenářské novince

Jako mladá holka, a to už je hodně dááávno, jsem dostala první prstýnek k 18. narozeninám od rodičů. Byl zlatý s rudým kamínkem. Byl nádherný a moc mě tehdy mrzelo, když měla sestra narozeniny o dva roky později, že žádný nedostala, i když čekala, že stejně jako já dostane taky prstýnek.

Tak jsem jí ho půjčovala a trochu jí to vynahradila to zklamání.To byly naše první zkušenosti s prstýnky. Jednou ale s prstýnkem nedošla, a dala ho tehdy svému chlapci, který šel na vojnu. Málem jsem ji roztrhla a otec nás seřezal obě dvě.

Když mě muž žádal o ruku, zásnubní prstýnek mi nedal. Neměl moc peněz, ale snubní jsme si pořídili obyčejné, zlaté. Nic extra. Ale to mi nevadilo. Spíš mě dnes udivuje, jak čtu články, kdo komu koupil jaký prsten, kolik stál a zůstává mi rozum stát nad tím, kolik je člověk schopen utratit za zásnubní či snubní prstýnek, i když vám ta suma štěstí nezaručí.

My spolu zůstali celý život a tyto celebrity nevydrží ve svazku ani 3 roky. K čemu to potom je.

Jednou mi dcera říkala, že její učitelka dostala k Vánocům zásnubní prsten. Její přítel krabičku zavěsil na stromek a byla v barvě ozdob. Při rozbalování dárků jí řekl, ať hledá, že tam visí ještě jeden pro ni. Tak hledala, a nemohla najít. Tak mu po 20 minutách nadala, že tak blbé nápady může mít jen on a šla se projít. A našla ho, až odzdobovali stromek a že mu teda pěkně děkuje..tak moc slavně to s prstýnkem nedopadlo a nakonec se ani nevzali a rozešli se.

Teď bude mít moje vnučka 5.narozeniny , je to velká parádnice, ráda se strojí, a moc se jí líbil jeden prstýnek, tak posíma fotečku a snad se jí bude líbit.

PRSTEN

-----------_--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
sustamar

Milá sustamar, konec příběhu s učitelčiným prstýnkem zavěšeným na stromek nemhl dopadnout lépe. Pro toho muže, pochopitelně.

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom s prstýnky vy, milé ženy-in?

  • Nosíte prstýnek, nebo prstýnky? Jaké?
  • Dostala jste prstýnek zásnubní? Nosíte ho společně se snubním?
  • Pamatujete si na ten okamžik, kdy vám ho dával, nebo navlékal na prst?
  • Máte jiný prstýnek, kterého si obzvlášť ceníte? Od koho jste ho dostala? K jaké příležitosti?
  • Vzpomenete si na nějakou prstýnkovou příhodu? Ztratila jste někdy milovaný prsten? Našel se? Dostala jste náhradní?
  • Kolik prstýnků nosíte? Střídáte je? Při jaké příležitosti je sundáváte?
  • Spíte s prstýnky na ruce, nebo je na noc odkládáte?
  • Pošlete nám fotku své „oprstýnkované“ ruky, nebo alespoň svého nejmilejšího prstýnku

Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Na co se můžete těšit vy?

Jedna z vás získá tuto krásnou parfémovou vodu: Little gold dress od Avon

cena

Reklama