bere to naše čtenářka s nickem rajpejska jako zlé znamení, nebo tomu žádný význam nepřikládá? Řekla to svému snoubenci, nebo mlčí? Co myslíte, milé ženy-in?

Dobrý den, prstýnky jsem nosila odmalinka, jelikož ze mě chtěli mít všichni princezničku. Tak jsem to do nějakých 12 let nosila ty prstýnky od tetiček a babiček, ale pak v pubertě jsem začala rebelovat, a prostě mi to vadilo.

 Ale když jsem se v 15 zamilovala a můj tehdejší kluk mi k narozenám donesl krásný prstýnek, tak jsem začala opět ten jeden prstýnek nosit. Pak s dalším klukem jsem chodila 3 roky a v 19 mi dal zásnubní prstýnek, ale po 6 letech jsme se rozešli a ke svatbě nedošlo, a prstýnek jsem schovala.

Pak teda dlouho nic a prstýnky jsem nenosila, jelikož jsem dělala sportovní školu a ani bych je kvůli sportu nosit nemohla. Ale v 25 letech jsem se zase šíleně zamilovala a s partnerem jsme spolu dodnes. Koupil mi krásný zasnubní prstýnek za 10tisíc a při stěhování se mi někam zatoulal a nevím dodnes, kde je.

Naštěstí se partner neptá a ani nepídí po tom, proč jej nenosím, ale asi by mě zabil, že jsem to ztratila. Byl z bílého zlata, a s modrým kamínkem. Vymluvím se vždy na to, že pořád peru a něco umývám a že bych ho zničila. Když se teda asi dvakrát zeptal, kde ho mám.

Nevím tedy, co řeknu, až se opravdu zeptá a bude ho třeba chtít vidět, ale na to raději ani nemyslím. Stejně nejvíc vzpomínám na ty malé zlaté prstýnky s barevným očkem od kolotočářů, těch se ale měla.

jarpejska...

PS....prosím vás,dámy,když jsme u těch klenot.mám na prodej dva poukazy na nákup v klenotách Présence,v hodnotě 1000 kč, ale dám to za 500.

Jsem z malého města, a nikde to tu poblíž nemáme, tak jestli plánujete něco koupit, napište  mi na jarpejska@seznam.cz

Milá rajpejsko, já bych asi nevydržela zatloukat. Asi bych kápla božskou. Taky jsem ztratila zásnubní prstýnek, sice nebyl z bílého zlata, ale vlastnoručně vyrobený, a o to vzácnější. Když mi vyrobil nový, ten původní se našel.

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom s prstýnky vy, milé ženy-in?

  • Nosíte prstýnek, nebo prstýnky? Jaké?
  • Dostala jste prstýnek zásnubní? Nosíte ho společně se snubním?
  • Pamatujete si na ten okamžik, kdy vám ho dával, nebo navlékal na prst?
  • Máte jiný prstýnek, kterého si obzvlášť ceníte? Od koho jste ho dostala? K jaké příležitosti?
  • Vzpomenete si na nějakou prstýnkovou příhodu? Ztratila jste někdy milovaný prsten? Našel se? Dostala jste náhradní?
  • Kolik prstýnků nosíte? Střídáte je? Při jaké příležitosti je sundáváte?
  • Spíte s prstýnky na ruce, nebo je na noc odkládáte?
  • Pošlete nám fotku své „oprstýnkované“ ruky, nebo alespoň svého nejmilejšího prstýnku

Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Na co se můžete těšit vy?

Jedna z vás získá tuto krásnou parfémovou vodu: Little gold dress od Avon

cena

Reklama