Teď tu pro vás mám dva příspěvky najednou. Jeden je o zasněžených chaloupkách od čtenářky Aggaty, druhý je o kočkách - samozřejmě od DanyD.

Milé dámy, moc Vám děkuju za příspěvky i fotky, udělaly mi radost. Přeju krásný den!


Mám!!! Mám ji!!! Mám fotku, na které to vypadá, jako by letos opravdu nějaká zima byla. Mám zasněženou romantickou fotku z Jizerských hor. Ale jako je pro letošní zimu příznačné, i tato romantika je umělá, technická dalo by se říct. Chaloupky stojí těsně vedle sjezdovky a tak se přiživily na celonoční práci sněžných děl.

aggata

Aggata


Můžu teda zodpovědně říct, že u nás nemá zimu rád vůbec nikdo, ani já, ani kočky. V zimě nechtějí ani na balkon, jen opatrně sledují tu hrůzu přes okno (1).

Mě ale každé všední ráno vyženou z domu do té strašné zimy vydělávat na hovězí a doma  pak  pěkně v postýlce poslouchají kočičí pohádky o velkých zlých myších (2).

danad

danad

DanaD

Pozn. red.: Texty neprošly redakční korekturou

FOTOTÉMA dnešního dne: Zima a sníh

  • Je u vás sníh?
  • Co si myslíte o letošní zimě?
  • Byli jste někde na horách?
  • Máte nějaké zimní fotky?

Napište mi a pošlete své fotografie, budu se těšit. Jednu z vás opět odměním, tentokrát to bude balíček šesti kusů Cappuccino Nescafé (Original, Chocolate flavour a Vanilla) a k tomu kalendář na rok 2014.

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz, a to do dnešních 14.30 hodin, heslo je ZIMA. Předem děkuju a přeju hezký den!

dar

Reklama