Máte z prvního sněhu radost, nebo jste naštvané? Jestli to druhé, tak se podívejte na další snímky našich čtenářek, uvařte si teplý čaj nebo horkou čokoládu a uvidíte, že se vám nálada zlepší. Zasněžené muškáty se vám sice můžou zdát smutné, ale autorka snímku čtenářka Vlaďka to tak nevidí.

muskaty

Mně sníh voní po muškátech. Tady je důkaz. Fotka pochází ze zimy v roce 2007, kdy nás sníh překvapil nečekaně brzy, ani jsem nestihla uklidit muškáty, jim zima nevadila a kvetly hodně dlouho i pod sněhem. Vlaďka

Zamrzlý rybník k zimě patří. Můžete si jít na něj zabruslit, a nebo si k tomu ještě přibalit foťák, jak to udělala čtenářka s nickem Dante Alighieri, která nám poslala tyto okouzlující obrázky zimní krajiny.

rybník

brusle

sníh

Všechny fotky jsem zabírala stojíc na ledu v ledních bruslích :D Na první fotce je pohled na zasněžený zamrzlý rybník a stromy, na druhé jsou koleje od bruslí a na třetí sníh na ledu zblízka. Dante Alighieri

Zasněžené větvoví vypadá nesmírně fotogenicky. A přitom stačí tak málo. Zvednout hlavu a umět se dívat jako naše čtenářka s nickem alko. Blankytně modrá, bílá a černá. Krásná zimní barevnice.

vetve

 

Reklama