Víkend už na nás mává, práci pomalu pouštíme z hlavy a většina z nás se těší na sladké dva dny odpočinku... Páteční okénko do magazínu Žena-in.cz bude proto oddychové a pohodové.

 

Věříme, že vás dnešní návštěva v diskusi Fóry na Žena-in.cz pobaví a pomůže vám odreagovat se! Zapomeňte aspoň na chvilku na starosti, na úkoly, na problémy a pojďte se s námi zasmát ;o)

 

***Přijde malý indián za svým otcem a ptá se ho: „Tati, proč se můj bratr jmenuje Zelený Strom?“ Otec odpoví: „Protože byl počat pod zeleným stromem...“
“A tati, proč se moje sestra jmenuje Svítící Luna?“
“Protože byla počata za svitu měsíce,“ odpoví znovu otec. „A ty už mě neotravuj, Prasklá Gumo!“

 

***Stojí v parku dvě sochy naproti sobě. Stojí tam 1 rok, 2 roky, 3 roky,... Přiletí k nim anděl a povídá: "Když tady tak dlouho stojíte, dám vám pro radost půl hodiny lidskýho života. Můžete si dělat, co chcete." Sochy obživnou, mrknou na sebe a už upalujou do křoví. Po chvíli se ozývají různé zvuky, pochichtávání a za čtvrt hodiny vylezou, celé šťastné vylezou. Anděl jim říká: "Ještě máte čtvrt hodiny, můžete jít znovu. Tak sochy jdou znovu a ta jedna povídá: "Ale teď to uděláme obráceně, ty budeš držet holuba a já se na něj vyseru."

 

***Víte, proč má chlap o jeden chromozom víc než prase?
Aby se mu nekroutil ocásek.

 

***Přijde pán k doktorovi a říká hlubokým hlasem "Pane doktore, já mám tak hluboký hlas, nemůžete s tím něco dělat?" a on na to: "No jde to, já Vám uříznu jedno varle a půjde už to lépe, nebo radši obě, stejně už je nepotřebujete, co?" A ten pán: "Jo, tak jo, hlavně ať nemám takový hlas." Po týdnu přijde ten pán znovu k lékaři a pisklavým hláskem říká "Ježíš, pane doktore, nemohl byste mi alespoň to jedno varle přišít? Já mám moc pisklavý hlas." Pan doktor na to: "Sestři na okně v té skleničce jsou ta varlata od tohoto pána, přišijeme mu jedno." A sestřička hlubokým hlasem: "To nebyly meruňky?"

 

***Sedí zajíc na pařezu a usilovně si pilníčkem brousí drápky. Jde kolem liška a povídá: "Copak to děláš zajíčku?" Zajíc odpoví: "Sedím na pařezu, brousím si drápy a chystám se na medvěda, že ho roztrhám." Za chvíli jde kolem vlk a zase se ptá zajíčka, co dělá. Zajíc odpoví: "Sedím na pařezu, brousím si drápy a chystám se na medvěda.", vlk se podiví a jde dál. Potom jde kolem medvěd a ptá se "Zajíčku, co to děláš". Zajíc odpoví: "Ale sedím tady na pařezu, dělám si manikúru a mám u toho blbý kecy."

 

***Uprostřed noci volá hotelový host na recepci:
"Pane recepční, mám tady v pokoji myšku!!!"
Ze spánku vyburcovaný recepční:
"No tak si ji snad přihlásíte až ráno, ne...?"

 

***Sedí si tak v noci dvě sovy na větvi.
První udělá: "Huuu huuuu..."
A ta druhá: " Jooj .. to jsem se ale lekla!!!"

 

***Černoch s papouškem na rameni vejde do obchodu a prodavačka praví: "Jééé, ten je krásný! Odkud ho máte?" "Z Afriky, tam je jich plno," odpoví papoušek.

 

Každý z nás máme trochu jiný smysl pro humor. Jednoho rozesměje to, druhého zase ono... Ale věřte, že pokud kliknete ZDE, určitě naleznete vtip, který vám sedne a který vás rozesměje tak, že vás bude bolet břicho...

A tak to má být! Smích je zkrátka výtečným kořením našeho života!

Cronin Archibald Joseph
Úsměv stojí méně než elektřina a dává více světla.
Reklama