Znáte báječné recepty, které šetří peněženku, a přesto si na jídle velmi pochutnáte? Nebo recepty na pochoutky, jež odpovídají zásadám správné výživy? Podělte se o ně a v soutěži o nejlepší recept a vyhrajte skvělé ceny do kuchyně! 

 

Jak se soutěže zúčastnit a co můžete vyhrát?


Klikněte na www.receptynamiru.cz a vyplňte soutěžní formulář. Na konci dvouměsíční labužnické soutěže Hypoteční banky budou v každé kategorii (skvělé pochutnání za málo peněz a zdravé recepty) autoři nejlepších receptů odměněni skvělými cenami – od sad pro romantické večery až po kuchyňské vybavení podle vlastního výběru – pro první místo  za 20 000 Kč a pro druhé místo za10 000 Kč. Více než padesát dalších soutěžících pak může vyhrát exkluzivní kuchařské zástěry. A pozor! Soutěž trvá od začátku dubna do konce května.

 

Nové stránky plné receptů…


Nové webové stránky www.receptynamiru.cz obsahují kromě bližších informací o soutěži také oblíbené recepty přímo od zaměstnanců Hypoteční banky. Současně zde můžete nahlédnout pod pokličku konkurence a posoudit své šance na výhru. Stačí otevřít stránku Co vaříte vy? a mrknout se na gurmánské návody ostatních soutěžících.

 

Jakou mají souvislost recepty s hypotékami?

Ačkoliv se to na první pohled nezdá, s hypotékami je to jako s dobrým jídlem. Jeden za pochoutku považuje zeleninovou specialitu, jiný těstoviny, další propečený steak nebo sladké buchty. Co člověk, to jiná chuť a potřeba. A stejně různorodé chutě a potřeby mají ti, kteří si pořizují vlastní bydlení na hypotéku. Každý čeká od půjčky na dům, byt či rekonstrukci něco jiného. Jeden ji chce splatit rychle, druhý jen obtížně dokládá příjmy ale na splátky má přitom dost peněz, jiný by rád bydlel ve vlastním, ale nemá našetřenu ani korunu, a dalšímu chybí peníze na dostavbu…


Zkrátka, každý má své představy, potřeby a možnosti. Na „chuť“ si v tomto případě přijdou ve specializované Hypoteční bance. Ta je totiž největším specialistou na hypoteční úvěrování u nás. Varianty jejích úvěrů se počítají na stovky a neustále se rozšiřují. Mimochodem, její kvality oceňují nejen klienti, ale také odborníci.

Přiznali jí totiž titul Hypotéka roku 2005.

Reklama