Na nudu jsem chodila v Brně, protože tam bylo málo lidí a občerstvení. I přijela za mnou kamarádka Klára od Prahy a po výletu do okolí a dobrém obědě jsem ji tam vzala. Není žádná cimprlína, jen na nudistickou pláž nebyla zvyklá. Trošku vyjeveně koukala na bistro u pláže, kam se chodí těch pár kroků též v rouše Adamově.

 

Klárka udělala osudovou chybu - koupila si nový digitální foťák a vzala ho s sebou. Měla z něj radost a nadšeně celý den fotila. Napadlo mě vyfotit jí nějaké „nuda exempláře“. Počkala jsem, až odcválá do vody a jala se realizace svého plánu. Foťák byl kvalitní a tak zoom makal o sto šest a fotil fakt jen inkriminovaná místa. J Jakmile se kamarádka blížila ke břehu, aparát jsem uklidila a dělala že spím. Den se chýlil ke konci a na další focení už nedošlo. Ještě jsme zajely na večeři a byl čas, aby Klára sedla do auta a vyrazila k domovu.

 

Po týdnu mi u ucha vybuchla v telefonu nálož!!! Klára se chtěla doma pochlubit krásami Brna a okolí, připojila foťák k nějaké promítačce a na dýchánku s přáteli pouštěla jedno foto za druhým. Málem jsem se skácela smíchy ze židle, a když jí přešel prvotní vztek, pravila, že tohle mi vrátí i s úroky a smála se taky. A já teď čekám, kdy přijde „pomsta“ a děsím se, co si vymyslí. Blíží se naše každoroční dovolená – dámská jízda, já se „klepu“ a dobře mi tak J.

 

Amálie


Milá Amálie,
tak to od vás byla pěěěěknáááá zlomyslnost. Ale roztomilá.
Kdyby na těch fotkách byly pamětihodnosti Brna, nebylo by časem o čem vyprávět
Reklama