Úsměvná historka o místech k sezení se při cestování do práce přihodila čtenářce Bubidani. Jak se to stalo, že ji zasedl cizí chlap, to se dočtete v jejím dnešním příspěvku k tématu.

Téma dne pomalu vrcholí. Další příspěvek do redakce dorazil od čtenářky Bubidani. Myslím, že se při jeho čtení dobře pobavíte...


Zdravím do redakce a milé čtenářky ŽI.

Jezdím do práce na 6h. Každé ráno, pravidelně, den co den. A protože osazenstvo cestujicích bývá téměř vždy stejná, každý máme jaksi své místo na které se vždy usadíme.
Nedávno jsem jako obvykle šla na autobus, ale když jsem po zakoupení jízdenky vešla dále, zjistila jsem že mé místo okupuje někdo neznámý, cizí v tom smyslu, že normálně tímto spojem nejezdí. Místa tam bylo ještě dost tak jsem si prostě sedla jinam.

A protože jezdím z konečné do konečné, nebojím se zachumlat se a dohnat spánek. V zimním čase je to o to víc příjemné, že je venku ještě tma, a jediný menší rušivý element je malá žárovička v uličce.

Když v tom mě probudilo cosi těžkého, co mi dopadlo na břicho. Otevřela jsem oči a vidím, jak se vedle mě souká nějaký postarší muž. Vydala jsem blíže neurčený zvuk. Pán se leknul a začal se omlouvat, že si mě nevšiml. Zřejmě jsem mu zasedla místo on si jen sedá tam jak obvykle. Ono se není čemu divit, v 5ráno je opravdu ještě tma.

Zdraví,
Bubidani

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 8. února 2011: Zážitky z hromadné dopravy

  • Máte nějaký komický zážitek z hromadné dopravy?
  • Máte nějaký smutný zážitek z hromadné dopravy?

Sem s nimi! Posílejte mi své příběhy k tématu na redakční e-mail, uveřejněný níže. Nemusí to být jen zážitky komické či trpké, pište mi i o svých nespokojenostech, tedy věcech, které se vám na hromadné dopravě nelíbí. Prostě si trochu zanadávejte! Záleží na vás, co mi o hromadné dopravě napíšete. Pokud ale chcete získat pěkný dárek, totiž knížku vyloženě tematickou: Jak si zachovat chladnou hlavu autorky Barbary Beckhamové z nakladatelství MOTTO (viz obrázek níže), ať je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

jak

Reklama