Dokáže se Žena-in sejít jako "jeden člověk"????

Pozor! Je tu další pokus o srazík Ženy-in!
Tentokrát jsem se do toho namočila já. Mám s tím jakous takous zkušenost (průběžně pořádám pobyty pro maminky s dětmi i pro celé rodiny) a hlavně chuť připravit víkend, na kterém se budete bavit vy i vaše děti.

Jak ale zjistit, co by vás zajímalo a bavilo?

S fajn nápadem přišel Krize.

Za prvé mi vytvoří diskusi, na které se budete moci vyjádřit k činnosti i nečinnosti, kterou by se víkend obohatil, a za druhé zde najdete i anketu, ve které můžete hlasovat pro lokalitu, termín i cenu – zkrátka podmínky, za kterých je pro vás přijatelné si vyrazit.

Cena samozřejmě závisí na typu ubytování a … programu. Nápadů by byla spousta. Od protažení těla na hodině cvičení, přes výuku břišního tance, možnost svěřit svůj obličej vizážistce, až po kurzík pro šikovné ruce (pod vedením Týny).V neposlední řadě je tu možnost venkovního grilování či opékání prasátka. Jenže času je málo. A protože by to neměl být žádný maratón činností, ale čas pro zábavu, odpočinek a pokec s přáteli, je potřeba se ujednotit na jedné, popř. dvou z nich.

V každém případě nezapomeňte s sebou vzít (kromě manželů a manželek) i své děti.

Když bude pěkně, zařádí si venku, pro případ špatného počasí pro ně připravíme hernu uvnitř. Myslím, že jim bude ve společnosti vrstevníků dobře.

Takže pište, hlasujte! Já se pokusím dát dohromady vaše představy a udělat z nich fajn víkend. 

          
Reklama