Být ženou... to obnáší i intimní potíže. Musíme vždy brát antibiotika, abychom je vyléčili? Určitě tím trpí naše odolnost, což se často projevuje opakujícími se infekcemi. Možná stojí za to vyzkoušet jiné řešení - klinicky prokázané, přírodní alternativu k této terapii. Přirozené řešení, které poskytuje rychlou úlevu a pomáhá zbavovat intimních potíží (svědění, bolesti, poševní výtoky, suchost), ale bez vedlejších účinků.

multigyn

Seznamte se se zkušeností maminky a její 15leté Markéty*, které si s takovými potížemi dokázaly poradit díky Multi-Gyn ActiGelu.

Mojí dceři Markétě je 15 let. Její vášní je sport. Kromě školy má minimálně 2krát týdně lekce jízdy na koni, k tomu jezdí na kole a věnuje se plavání.

Nepříjemné potíže neustupovaly.

multigynOd jisté doby si Markéta stěžovala na sílící svědění a pocit podráždění a „otoku“ v intimních místech. Dcera ještě sexuálně nežije, v minulosti prodělala typické dětské nemoci. Navštívily jsme proto gynekologa.

Lékař nám doporučil Multi-Gyn ActiGel.

Když lékař Markétku vyšetřil a popovídal si s ní, tak jí doporučil ošetřovat citlivá, podrážděná intimní místa zevně gelem Multi-Gyn ActiGel a jednou za tři dny Multi-Gyn ActiGel aplikovat do pochvy. Za příčinu Markétiných potíží označil jízdu na koni a tlak vyvíjený na intimní místa.

Úleva se dostavila překvapivě rychle!

Dodržováním doporučení lékaře potíže velmi rychle ustoupily a Markéta si výsledky ošetření chválila. Lékař pak doporučil používat Multi-Gyn ActiGel jako prevenci pravidelně po jízdách na koni a kole a po plavání. Od té doby se mohla znovu těšit ze sportu.

*S ohledem na respektování a zachování soukromí jsou osobní údaje a fotografie pacientky změněné.

 ---------------------------------------------------

 

100 % žen by Multi-Gyn Actigel doporučilo své kamarádce! 

Vyzkoušejte i Vy Multi-Gyn ActiGel!

Žádejte ve Vaší lékárně intravaginální gel Multi-Gyn ActiGel 50 ml.

Lékárníkovi dejte tento kód: 2734334 (PDK), s pomocí kterého preparát snadno objedná v případě, že ho v lékárně nebudou mít k dispozici.

Objednejte si zdarma vzorek Multi-Gyn ActiGel 2 ml přes internet na www.multi-gyn.cz/rychla-uleva

Odborné informace jsou k dispozici u dodavatele, spol. Qpharma s.r.o.

kod

Čtěte také: