Nechte si poradit, nechte se inspirovat!

Náš seriál, jak se stát samostatnou a emancipovanou hospodyňkou, vám dnes přináší rady ryze letní. Když si sebou na dovolenou vezmete ta pravá lepidla, budete mít vyhráno. Není nad to být vždy připravena! J

 

 

Jak zachránit oblíbenou nafukovací hračku

Stane se, že v létě občas protrhneme nafukovací balon, dětský bazének či lehátko a hledáme, čím je spravit. Umí to Lepidlo na měkčené plasty, a to bez záplat. Poradí si s měkčeným PVC, syntetickými a přírodními tkaninami, jako jsou například impregnované plachty nebo stany, umí slepit kůži i koženku. Lepidlo je rychlé, průhledné, pružné, trvanlivé a odolává vodě. Nafukovací předměty je lepší před opravou vyfouknout.

Při zalepování pórů nebo drobných trhlinek stačí, když na místo kápneme lepidlo a necháme zaschnout asi dvanáct hodin. Při malém roztržení nanášíme na poškozené místo vrstvu širokou asi 2 cm a necháme schnout 30-40 minut, přičemž ale musí spojované části držet pevně při sobě. U většícho roztržení si pomůžeme proužky lepicí pásky, kterými spojované okraje na několika místech přidržíme při sobě. Po 30-40 minutách, kdy lepidlo zaschne, proužky odstraníme a slepíme roztržení na jejich místě.

 

 

Poškozený člun nebo markýza? Žádný problém…

Jistě budete o prázdninách používat stany, čluny, markýzy apod. Při neopatrném zacházení může dojít k poškození. Budete-li vybaveni správkovou sadou na plachtovinu a kaučuk, můžete si poškození samy opravit.

 

 

Tmel či vodní nádrž se v létě také může hodit na bazén

Poškozený bazén, sifón nebo vodní nádrž a mnohé další nehody vám mohou způsobit mnoho starostí. Máte-li však při ruce dvousložkový Epoxidový tmel Ceys, pak máte to správné řešení.

Tmel výborně tvrdne také pod vodou.

 

 

Pořádná lepící páska

Všechny nepředvídané nehody doma i na cestách vám vyřeší páskové lepidlo TACKCeys. Dokonale přilne na jakýkoliv povrch. Je pevné, nepropouští vodu ani vzduch. Požadovaný rozměr jednoduše odtrhnete rukou.

 

Zajímají vás snadné rady pro údržbu vašeho domova? Čtěte v dalších dílech seriálu - (prokliky na články):

 

Lepidlo místo jehly s nití

Staňte se samostatnou!!!

Buďte samy sobě instalatérkou!

Udržujte svůj domov v kondici