Závěr roku je obdobím, kdy většina z nás zvedne k ústům sklenici s alkoholickým nápojem. Možná uvažujete o tom, jakému alkoholu dáte letos přednost.
Možná, že vás nic nepřesvědčí a zůstanete u zaběhnutých rituálů, ale pamatujte, že kdo nic nezkusil, nic nového a dobrého nepoznal.
V následujících řádcích vám nabízíme tip, jak se stát oslňující znalkyní míchaných nápojů a vermutů Garrone.
Nejdříve vás seznámíme.

Garrone Rosso
Je kořeněný vermut s nezaměnitelnou vůní a chutí.
Vyrábí se z bílého vína a výtažku ze směsi aromatických bylin. Jeho tmavě zlatavou barvu, která je získána přidáním karamelu, doplňuje příjemná kořeněná a vyvážená chuť.

Garrone Bitter
Typický italský hořký likér temně červené barvy a výraznou aromatickou vůní. Jeho chuť v sobě spojuje hořkost enciánu.

Garrone Cherry
Tento jedinečný aperitiv je vyráběn z drcených višní maraskino a vyzrálého červeného vína. Je to jedinečný nápoj svého druhu ČR.

Garone Dry
Je suchý vermut vyráběný z bílého vína a výtažku směsi volně rostoucích alpských bylin a koření. Jeho suchá chuť je delikátní s lehce citrusovým nádechem. Vůně je jemně aromatická po jalovci a heřmánku.

Garone Bianco
Je klasikou mezi aperitivy a zároveň nejpopulárnějším vermutem z řady Garrone. Vyrábí se z vybraných druhů bílých vín nejvyšší kvality podle původní receptury, která vyžaduje směs alpských bylin a exotického koření. Má světle zlatavou barvu a příjemnou aromatickou vůni. Jeho sladká chuť je plně vyvážená po použitých bylinkách.

Seznámení máme úspěšně za sebou.
K charakteristice je důležité poznamenat, že příjemně kořeněné a harmonicky aromatické vermuty Garrone jsou nejen vhodnými a vyhledávanými aperitivy, ale i vynikajícími komponenty koktejlů.
Jeden vynikající vám hned představíme.
Jmenuje se „Štěstí“, ale jestli vám ho skutečně přinese záleží jen na vás.

Štěstí
0,04 Garrone Bianco, 0,02 vodka, 0,01 Grenadine

Báječný recept na šťastný život! Nejlepší pro nehazardní hry!
Návody na velké množství dalších dobrých a voňavých koktejlů a drinků můžete najít na těchto adresách www.garrone.cz nebo www.soaresekt.cz

Krásné Vánoce a dobrou chuť!
Dnes začíná soutěž, která trvá celý týden a v ní můžete krásné ceny právě od firmy Soaré Sekt!
Takže soutěžte a vyhrajte :-)    

        
Reklama