Přečtěte si, jaký kulinářský zážitek prožila čtenářka Tina5 a co odstrašujícího se naopak stalo její kamarádce, která si objednala v restauraci laté. Hádejte, co ji přinesl číšník a jak se s tím popasovala.

Milá redakce, nejsem častý návštěvník restaurace, ale občas někam zajdem. Už je rozdíl, zda jdem na oběd celá rodina nebo večer, když dětičky spí a máme zajištěné hlídání, zajdem na večeři. Nekouříme ani já ani manžel, takže raději volíme nekuřácké prostředí.

Nejlepší jídlo, jaké jsem kdy jedla bylo v Letohradě v restauraci Na zámku a bylo to menu pro dva, vybíral manžel. Byla to vepřová panenka ve švestkové omáčce se sušenými švestkami. Byla to opravdu ňaminka, luxus největší. Jinak vždy ráda okouknu nějakou kapsu či specialitu, které si většinou dává manžel a pak se doma pokouším napodobit..

Minulý týden se u nás stavili známí po návratu z dovolené a kamarádka si stěžovala, že si dala v restauraci laté za 35Kč a číšník přinesl cosi instatního zalitého horkou vodou a když se ohradila, že toto není laté, tak se číšník bránil, že je a přinesl důkaz - opravdu obal od instatního laté. Kamarád se smíchem dodal, jak jen zíral na manželku, čekal, že se bude bránit, že bude rachot a ji to tak odrovnalo - instatní laté, že na to nedokázala nic říct.
Dnes žádná restaurace, tak jdu honem dovařit náš oběd, snad taky bude chutnat a vám všem, ať jíte kdekoliv, přeji dobrou chuť a samé příjemné zážitky.

Tina5

Děkujeme, já obědvám sýrový rohlík se šunkou, k tomu cheri rajčátka a chutná mi také

A co vy, milé ženy-in? Byly jste na obědě v restauraci, závodní jídelně, nebo jste si vzaly něco z domova? Kdy jste so nejvíc pochutnala? Kde vám zase naopak zkazili chuť k jídlu. Napište nám o svých zážitcích z restaurací. Chvalte, nebo kritizujte, obojí se hodí

Své příspěvky posílejte na redakce@zena-in.cz

Reklama