5b34a7370ec8bobrazek.pngKdyž například skočíte do postele, můžete si nejenom rozsvítit, ale zároveň zapnout reproduktor a během pár sekund pustit svoji oblíbenou muziku či audioknihu. Propojíte se s vaším mobilem nebo tabletem a je to - snadno, rychle a ve vynikající kvalitě. Některé verze chytrých žárovek navíc umí dokreslit atmosféru různými vůněmi, případně mají několik barevných nastavení, a tak si můžete ložnici, obývací pokoj nebo i koupelnu barevně a vůní doladit podle vaší nálady.

Zapojení je velmi jednoduché – žárovky stačí zasunout nebo zašroubovat do jakékoli standardní stojací lampy, lustru, stolní lampičky a připojit smartphone nebo tablet. U žárovky, která uvolňuje vonné esence, je třeba jen nakapat do zásobníku nějakou příjemnou vůni. Intenzitu provonění ovládáte  napřímo malým ovladačem nebo pomocí příslušné aplikace z telefonu či tabletu. U hrající žárovky vybíráte z nepřeberného množství zdrojů: z internetových rádií, vlastních stažených archivů nebo hudební služby Deezer.
Pro ozvučení a provonění interiérů se nabízí hned několik typů chytrých žárovek. V podstatě se liší podle patice a komunikace se zařízením, z něhož jsou ovládány, případně přehrávají hudbu.

K dostání jsou v internetovém obchodě Kreatek.cz.

5b34a5d2ed554obrazek.pngTím to ale nekončí, smart žárovka Awox CamLIGHT s kamerou umí ohlídat dům, byt, nebo prostory kanceláře. Ty, kteří jsou často na cestách, uklidní záběr z domova, kde je vše v pořádku, majitelé domácích mazlíčků zas mohou kontrolovat, co se děje v době jejich nepřítomnosti.

Chytrou „hlídací“ žárovku jednoduše a pohodlně ovládáte na dálku ze svého chytrého telefonu nebo tabletu. Zprostředkuje jak obraz, tak zvuk – ten dokonce obousměrně. Po vložení SD Karty je možné nahrávat video a v případě potřeby máte i záznam. Díky pohybovému senzoru budou v nahraném videu zvýrazněné všechny důležité momenty. Žárovka funguje i v noci nebo za zhoršených světelných podmínek, kdy se přepne na noční režim s infračerveným přisvícením.

K dostání je v internetovém obchodě Kreatek.cz. 

5b34a6e8e7b94obrazek.pngSmart žárovky Awox nejsou jenom na svícení – staly se průkopníkem v zapojení zajímavých chytrých prvků do stále oblíbenějších LED žárovek. Navíc je možné tyto žárovky propojovat a vytvořit systém, který se postará o správné osvětlení jednotlivých místností, jejich ozvučení, provonění i ostrahu.
 

Reklama