Líbí se vám muži s chlupatou hrudí? Na  tuto anketní otázku jste měly možnost od včerejšího odpoledne odpovídat.

 

Na celé čáře vyhrála možnost, že ano, líbí se vám, pokud je tato zarostlost jaksi přiměřená.

Celkem 410 z vás sdílí společně tento – dle mého soudu - velmi rozumný názor. I já se ráda prohrábnu příjemně zarostlým hrudním košem… ááách.

 

Dost bylo ale i názorů, že zarostlý hrudník není to pravé ořechové. Celkem 251 čtenářek z této mužské chlouby na zadek zrovna nepadá, a dokonce označily, že to prostě nesnášejí. Inu, každý jsme nějaký, o to nic... jen, milé dámy, možná, že netušíte, o co přicházíte… :o)))

 

S těmito zarytými odpůrkyněmi by patrně svedlo lítý boj 205 hlasujících, pro které je mužské zarostlé poprsí něčím, co je neskonale vzrušuje, a to v míře – čím více, tím lépe. Bezva!

 

A nakonec jsem si nechala 292 slušných a poctivých žen a dívek, které patrně ani netuší, že muži mají i něco takového, jako je hrudník. Oceňují na nich zcela jiné přednosti a stav ochlupenosti či neochlupenosti této tělesné partie je pro ně něčím naprosto bezvýznamným. Co k tomu dodat… hlavně, že je hodnej, viďte?

I když…hodnej a trošku chlupatej – to je alespoň pro mě přece jen poněkud lepší varianta.

 

Již v tuto chvíli je pro vás připravena nová anketa. Podívejte se na pravou lištu magazínu a prozraďte nám něco opravdu velmi, ale velmi intimního…..

 

Krásnou středu vám přeje

Reklama